reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Powiem Wam szczerze, ze po czesci Was podziwiam.
Ja w pierwszej ciazy bylam majac 19 lat. Dowiedzialam sie o niej, gdy juz poronilam (mialam wtedy tyle stresow, ze brak miesiaczki zrzucalam na to. Do glowy mi nie przyszlo, ze to moze byc dzidzia). I nawet wtedy bylam lekko przerazona. Zaczynalam studia, niedoszly tatus byl moim rowiesnikiem i... no jakos nie umialam sobie wyobrazic, jakby to bylo, gdybym jednak urodzila. Pewnie wszystko by sie poukladalo i byloby super, niemniej jednak ciesze sie bardzo, ze teraz, gdy jestem starsza i bardziej na to wszystko gotowa, moglam sobie zaplanowac i nie stresowac sie wlasciwie niczym.
Doceniam bardzoi to, ze teraz mam wiekszy komfort pod wieloma wzgledami (mieszkanko, ustabilizowana sytuacja finansowa, skonczone studia etc.).
Nie odczytajcie mojego postu negatywnie...
Sama jestem planowanym dzieckiem mlodej mamusi (mama zaszla w ciaze majac 19 lat) i powiem Wam, ze mamy teraz swietny uklad. Wlasciwie nie odczuwa sie roznicy pokolen.
Gratuluje dzieciaczkow i trzymam za Was kciuki!!!!!!!!!
 
                                    Witam was dziewczęta ja mam lat19
      Dziewczyny ja jestem w 22 tygodniu ciąży i wiecie co wcale się tym nie przejmuje że ktoś na ulicy mnie wytyka palcami  tym bardziej że wyglądam na 15 .Jestem tego zdania że nie my jesteśmy tu najgorsze,niech popatrzą na te  które porzucają dzieci na śmietnikach,mordują bez skrupułów dlaczego o tym ludzie mówią tak mało????.Czepiają się młodych dziewczyn a bo ona nie jest gotowa taka smarkula,znam osobiście dziewczyny które rodziły mając po 16-20 lat i dziś mają przecudowne uzdolnione i wychowane na przyzwoitych ludzi dzieci.Dziewczyny do góry głowa gdy ktoś o Tobie mówi żle i pokarz że jesteś dumna ze swojego brzuszka.Serdecznie Was pozdrawiam i ściskam.
                                
aniolki__30_.gif
 
czesc dziewuszki :)
ja urodziłam w lipcu majac 21lat (rocznikowo mam juz 22-jestem pazdziernikowa)
tez spotkalam sie z opiniami ze tak wczesnie,ze pewnie wpadka
i powiem wam ze troszke mnie to wkurza bo Mili wpadka nie jest a jak ktos urodzi dziecko przed 24-ym rokiem zycia to ''wpadka'' dla spolecznosci....

i wcale nie przejmujcie sie takimi opiniami,bo mimo ze macie te nascie lat to pewnie nie jedna tak młoda matka jest 100razy lepsza od ''dorosłej,dojrzałej''do macierzynstwa kobiety...
wiem ze bywa i tragicznie gdy 'dziecko ma dziecko' ale ....zawsze sa wyjatki od reguły

mam nadzieje ze nikt mnie zle nie zrozumie,jestem juz zmeczona po ciezkim dniu w szkole i moze napisalam jakos bzdurnie
ale wierze w was i trzymam kciuki!!!!!!!!!!
 
nO FAKTYCZNIE NAS TU DOSC DUZO:):)
JA WAM POWIEM ze ja do teraz dostaje dziwne uwagi...mimo iz ponad poltoras roku jestem pos lubie mam wlasne mieszkanie a maz prace. wszyscy traktuja mnie jak dziecko a ludzie na ulicy tez dziwnie sie zachowuja(tez wygladam na znacznie mlodsza) Pamietam moja 1 ciaze mialam wtedy 18 lat i nawet gin i ludzie w szpitalu wytykali mnie palcami a myslalam ze to przeciez cos normlanego.jak pisalam nie liczy sie wiek ale dojrzalosc.niestety wiele ludzi tego nie rozumie:(
 
LILITH pisze:
nO FAKTYCZNIE NAS TU DOSC DUZO:):)
JA WAM POWIEM ze ja do teraz dostaje dziwne uwagi...mimo iz ponad  poltoras roku jestem pos lubie mam wlasne mieszkanie a maz prace. wszyscy traktuja mnie jak dziecko a ludzie na ulicy tez dziwnie sie zachowuja(tez wygladam na znacznie mlodsza) Pamietam moja 1 ciaze  mialam wtedy 18 lat i nawet gin i  ludzie w szpitalu wytykali mnie palcami a myslalam ze to przeciez cos normlanego.jak pisalam nie liczy sie wiek ale dojrzalosc.niestety wiele ludzi tego nie rozumie:(
LILITH
wiesz co?? maja kolezeanka kora rodziła miała nie spełna 16 lat a zaszła majac 15 lat i w szpitalu w korum sie dzecko ropdziło traktowali ja na równi z innymi pacjetkami i tak powinno byc przynajmiej moim zdaniem :) ;D
pozdrawiam ceplutko
 
reklama
Do góry