reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ewi - Jakaś specjalna okazja szykuję sie, że tak sprzątasz czy tylko tak Cię na porządki wzieło??

sylcia - Moja córcia wóezek ma błękitno-granatowy, bo najbardziej mi się spodobał... jakoś nie chciałam takiego różowego czy czerwonego.
 
reklama
Ewi - Jakaś specjalna okazja szykuję sie, że tak sprzątasz czy tylko tak Cię na porządki wzieło??

sylcia - Moja córcia wóezek ma błękitno-granatowy, bo najbardziej mi się spodobał... jakoś nie chciałam takiego różowego czy czerwonego.


A ja znow nie chcialam noc ciemnego a u mnie najwiecej czarnych ciemno granatowych szarych ciemna zielen ... Malo kolorowych a taki row to bardzo mi sie podoba :))
 
STEPELEK Bez specjalnej okazji. Od wielkiej nocy nie sprzątałam tak dokładnie i wypadałoby w końcu to ogarnąć :-) fakt że dwa miesiące i święta, ale nie mogę przypatrzeć na te brudne okna i w ogóle. A pozatym może jacyś goście się zjadą w niedalekiej przyszłości :-)
 
Witam, właśnie od 2 miesięcy jestem świżo upieczoną mamą i nie wiem dlaczego, ale po prostu nie potrafię spokojnie usnąć kiedy moja dziecko zasypia. Normalnie wszystkie koleżanki mówiły mi ,że po pierwszym miesiącu będę błagać o jedną przespaną noc, bo będę cały czas chodziła nie wyspana i przemęczona. Moja dziecko zasypia już od jakiegoś czasu spokojnie, ale za to ja nie mogę od kiedy przyczytałam artykuł tym jak dziecko zmarło przez nagłą śmierć łóżeczkową. Zasypiam w nocy , ale tylko na chwilę i zaraz budzę się zrywając na równe nogi ,żeby sprawdzić jak mój mały. Albo śnią mi się jakieś koszmary...nie wiem już sama jak mam sobie z tym poradzić, bo potrzebuję odpoczynku. Może jakieś leki na bezsenność??

hej, moim zdaniem za bardzo się przerazilas czytajac o zespole SIDS. Teraz takie wypadki są glownie tylko w skrajnych przypadkach, albo , z zaniedbania rodzica. Nie mozesz się tak zadreczac i stac przy dziecku niczym cerber.
 
Noo taaak...a co robi maż w tym czasie jak ty umierasz z zamartwienia i nie wyspania?!?!? oczywiście pewnie ma wszystko gdzieś i śpi sobie w najlepsze...normalka. A z tym to powinnas dać na luz, bo to jakaś bzdura.
 
Witam, właśnie od 2 miesięcy jestem świżo upieczoną mamą i nie wiem dlaczego, ale po prostu nie potrafię spokojnie usnąć kiedy moja dziecko zasypia. Normalnie wszystkie koleżanki mówiły mi ,że po pierwszym miesiącu będę błagać o jedną przespaną noc, bo będę cały czas chodziła nie wyspana i przemęczona. Moja dziecko zasypia już od jakiegoś czasu spokojnie, ale za to ja nie mogę od kiedy przyczytałam artykuł tym jak dziecko zmarło przez nagłą śmierć łóżeczkową. Zasypiam w nocy , ale tylko na chwilę i zaraz budzę się zrywając na równe nogi ,żeby sprawdzić jak mój mały. Albo śnią mi się jakieś koszmary...nie wiem już sama jak mam sobie z tym poradzić, bo potrzebuję odpoczynku. Może jakieś leki na bezsenność??


Kochana to jest normalne ze sie boisz ... Wystarczy ze odpowiednio przykryjesz dziecko i wazne aby mialo najlepiej glowke na bok .. Gdyby sie ulalo to dziecko sie nie zadlawii ... Nie bierz zadnych lekow !!!!!!!!!! A wyczucia sluchu sie nauczysz bardzo szybko :)) Ja jestem na dole Nadia spii u gory mam wlaczone walkie talkie specjalne dla dziecka ale i tak mam taki sluch ze kazdy szmer czy bajer bez yego slysze :))

Noo taaak...a co robi maż w tym czasie jak ty umierasz z zamartwienia i nie wyspania?!?!? oczywiście pewnie ma wszystko gdzieś i śpi sobie w najlepsze...normalka. A z tym to powinnas dać na luz, bo to jakaś bzdura.


Smierc lozeczkowa to nei zadna bzdura ... Dziecii umieraja na nia w wieku kilku tyg pozniej raczej nie a jest to bardzo czesto wina zaniedbania ... Wystarczy poczytac na necie lub najlepiej porozmawiac z polozna
 
ja urodziłam synka w wieku 18 lat i wiecie co mam gdzieś co inni mówią,macierzyństwo jest super i na nic bym go nie zamieniła:)
Milo nam poznac Ciee :)) :-):-):-):-):-):-)

Bardzo ladnie myslisz Bardzo madrze Mimo ze ciezko jest nie da sie ukryc maciezynstwo to spelnienie kobiety :)) Ja Nadinka urodzilam w wieku 19/20 lat :))
 
Ktoś napisał ,że to bzdura...więc ...z całym szacunkiem, ale to nie jest bzdura. Zespół SIDS powoduje przede wszystkim olbrzymie zagorżenie dla noworodków z niedowagą badź problemami z układem oddechowym. To wcale nie muszą być zaniedbania rodziców !!!!!!!!! proponuje się trochę doedukowac na ten temat: http://www.smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&id=71655&Itemid=0
i nie tylko ty jedna wpadasz w panikę przed tym. Jeśli jednak Twoje dziecko nie należy do grupy ryzyka – możesz spokojnie spać. Żadne leki Ci nie potrzebne.
 
reklama
Ktoś napisał ,że to bzdura...więc ...z całym szacunkiem, ale to nie jest bzdura. Zespół SIDS powoduje przede wszystkim olbrzymie zagorżenie dla noworodków z niedowagą badź problemami z układem oddechowym. To wcale nie muszą być zaniedbania rodziców !!!!!!!!! proponuje się trochę doedukowac na ten temat: http://www.smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&id=71655&Itemid=0
i nie tylko ty jedna wpadasz w panikę przed tym. Jeśli jednak Twoje dziecko nie należy do grupy ryzyka – możesz spokojnie spać. Żadne leki Ci nie potrzebne.

Nie musza ale rowniez sa z powodu zaniedbania rodzicow Na internecie mozna przeczytac o wielu przypadkach ... Jest to smutne ale to prawda
 
Do góry