reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ooo!
I to jest dyskusja. :-) tylko szkoda że nie mogę się na ten temat wypowiedzieć. Ja miałam tylko takie coś, że ciarki mnie przechodziły kiedy wstawałam do moich dzieci, ale od razu rozluźniałam się kiedy widziałam że oddychają
tak w ogóle to witam z rana.
Dzisiaj sprzątania część dalsza. Ale tylko odkurzyc i zmyc podłogi.
Dzisiaj w końcu mały całą noc przespał w swoim łużeczku. Coś mi się wydaje, że będziemy musieli sprowadzić mu już jego własne, duże łóżko.
 
witam was wszystkich. Brzusio jak mówiłyście rośnie. a w dzień kiedy wstawiłam foto nastepnego dnia z rana był brzuch 2 razy większy !! byłam w szoku heh.
Ale szczerze narazie waga od 2 tygoni ta sama ważyłam 65,1 a teraz 65,2 ;)
A brzucho juz widać ;)

Pozdrawiam i lece pomalować ;* :)
3majcie sie
 
no ja to bym tak nie mogła, po misiącu byłam już tak wyczerpana wstawaniam do małej ze nie miałam siły na nic, nawet na takie zamartwaianie się i mogłabym usnąć nawet na stojąco.a w sumie teraz jak pomyśle o tym , to mnie też jakieś ciarki przechodzą.
 
reklama
Do góry