reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dobry:-D

Eliza biedulko może jelitówka Was dopadła :-( może do Was to doszło bo u nas epidemia naokoło wszyscy chorują :-( zdrówka dla was wszystkich!:-(

ja nie wiem ile stopni ale idę szybko pranie zrobić i wywieszę sobie na sznureczek:-D ach uwielbiam pranko z pola :-D
 
reklama
Ehhh dzieki dziewczyny....

U mnie w sumie jest tez super cieplo choc sloneczka jako tako nie ma, pokzuje sie co chwile i znika.... posciel wywiesilam na dworze, no i pranie juz od 7 wstawione wiec pewnie zaraz sie upierze i na dworek....

Jak myslicie wychodzic na dwór mozemy??? bo ja juz sama niewiem.....
 
Eliza ja bym wyszła z Nimi, na pewno om się lżej na świeżym powietrzu zrobi, i jest bardzo ciepło.


Też muszę nastawić pranie i może spróbuję coś zjeść, bo głodna jestem ale jakoś mnie odpycha od jedzenia :dry:
 
hejka

A co wy dziewczyny wszystkie chore???
Zdrówka duzo:)

A u nas własnie słonko wyszło ale i tak smutno bo z moją siostrą chyba bedzie zle. Nie chce dopuszczac złych mysli do siebie ale to i tak nic nie dajee....

Zuzia włąsnie przyniosła miotłę i sprzata w pokoju:):-) chociaż ona pociesze mnie i jakoś razniej ...
 
hej

Padam.... nie spalam od 3... Miki troszke najpierw myslalam ze ulał... a potem kolo 4:30 zaczol wymiotowac... :-( i nie spalam do przed 6 i potem chwilke zasnelam.... Kurcze co to za wirus i skad sie wziol ze nas wszystkich złapało? dodam ze M dzis od rana tez wymiotowal i potem biegunka, ale pojechal do pracy... i tam tez ma hardcore.... :no: brak słów.... ale sie czuje jak flak....
Do tego jesc tez za wiele nie moge... jak kiedys moglam zjesc sporo tak teraz jak zjem dwie kanapki to góra i to jeszcze czuje sie pełna i potem zle sie czuje.... :dry:
taaaa... dobra metoda na schudniecie.... choc wolałabym tak normalnie, bo to nie za mile :dry:

Dzis chyba apteke zalicze i moze cos pani doradzi.... ehhh
:-(

Elizka zdrówka dla Was, nasza nocka też okropna, nie śpię od drugiej, Danielek też nie, na 12.40 idziemy do lekarza bo Mały od rana ma podwyższoną temperaturę. Teraz zasnął, niech nabiera sił... Tak mi go szkoda :sad:
 
No jestem! ale pewnie Was juz nie ma.
Kurczę napisałam dziś po południu posta i myślałam że go wysłałam a tu teraz patrzę i d...a blada chyba go nie wysłałam.
Ja cały czas ogarniam jeszcze mieszkanie,dzis była moja mama i posiedziała z nami do 21 potem Z ją odwiózł,więc Antos dzis też późno spać poszedł dlatego ja dopiero teraz jestem.
Jutro Z na noc do pracy idzie a rano Antosia zawozimy do babci a my jedziemy na zakupy bo w końcu muszę sobie jakiś ''palto'' kupić i półbuty i małemu adidasy i kurtałkę na wiosnę bo nie mamy w czym śmigać na spacerki a sezon już rozpoczęty.

Co do koczyków to ja w pępku bym sobie nie zrobiła bo go nie posiadam :-D tzn. moje wałeczki mi go skutecznie zakrywają i musiałabym sobie chyba brzuch przekłuć w miejscu pępka:-D a w języku mi się podoba ale ja cykor jestem i się nie odważę,a w nosie owszem miałam kolczyka i to własnej produkcji ale to dawno było.
Tatuaż bardzo chętnie bym sobie zrobiła ale taki jakiś znaczący coś dla mnie ważnego
Często oglądałam na TLC ten program ''Maiami Ink'' studio tatuażu i bardzo mi sie podobał.

Ale se posta walnęłam hehe
Daffi,Callie i wszystkim chorowitkom zdrówka życzę.
fikusek ja co prawda zdrowa ale na % chętnie się umówię

Antoś dzisiaj tak rozrabiał że szok,zresztą nie tylko dziś, wyłącza telewizor, komputer, otwiera i wyjmuję wszystko z szuflad,szafek,ciągnie firanki,zabiera pilota itd. no masakra jakaś z kąd on ma tyle energii to nie wiem. Ale zresztą co ja Wam tu pisać będę jak Wy to pewnie doskonale znacie Te nasze łobuzy kochane!
dobra starczy DOBRANOC!


A nie jeszcze tylko pyt. do Daffi zkąd Ty wytrzasnęłaś takiego fajowego Elmo? Mój Antos go uwielbia a dziś jak na bb siedziałam i miałam małego na kolanach i zobaczył Twojego Elmo to aż piszczał hehehe

na tej str sa te animacje
Glitter Graphics: the community for graphics enthusiasts!
 
Challie ojej biedny Danielek.... zdrówka!


Daff ach te Julki :-D:-D


Ja się trochę zdrzemnęłam, jeszcze chciałam pospać ale obudził mnie telefon, mój brat dzwonił, czy przyjedziemy na chrzciny, nie mam pojęcia co robić :dry:
 
reklama
Do góry