reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A ja tam się cieszę że jestem dorosła i mam swoje życie.

Całe życie czekałam, kiedy będę się wreszcie mogła uwolnić od mamy.


I nigdy nie zapomnę tego "już po dobranocce, do łóżka spać" wrr... :-D


E:


Lolkak albo możesz jej cieniutką poduszeczkę podkładać żeby główka była trochę wyżej, kiedyś tak robili jak nie było regulowanych oparć.


Ja też się zastanawiałam po jaką cholerę to kółko a to taka sprytna kieszonka na butelkę :-D
 
reklama
lolkak to ja napisałam, no wyglada na takiego misia pysa no :-p nic nie poradze na to :-p
kaamaa a mnie tego brakuje a co do dobranocki ja tego nie odbierałam jako straszną kare bylam pogodzona ze swoim losem:-D. A mój młody ma teraz podobnie dobranocka i nyny
 
Nie mogę wbić się w temat. Nawet nie mam pojęcia co komu odpisać.
Co do torby do wózka-super podoba mi się bardzo
Jeśli o wózek chodzi to nie polecam takich wózków,tzn ogólnie są wygodne, ale z podnóżkiem dla dziecka to masakra po prostu ;)


A tu macie link do moich aukcji, jak będę miala czas to wystawie ze swojej i Miśka szafy jakieś ciuszki, zabawki itd.
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Ostatnio mam straszny zastój ;/ Nic mi nie idzie ,a kasy coraz mniej ;/ Nie wiem z pracą w Płocku to taka masakra...
 
Lolkak ja woziłam Julkę w wieku Mai w spacerówce na pół leżąco bo nie chciała leżeć na płasko. Wiesz mi chodzi o to żeby ta główka była tylko trochę wyżej niż reszta ciałka, myslę że nic jej nie będzie oczywiście jeśli nie będzie spędzała całego dnia w takiej pozycji.


Umi ja tak samo, tylko u mnie Julka nie ogląda dobranocki tylko tego kotka co jest na początku reszta jej nie interesuje :-D i wtedy spadamy się kąpać i do spania.
 
lolkak widac pozory mylą:-p
artystka wierze ja z podkarpacja jestem a u nas nie wazne czy lato czy zima z pracą krucho...
kaamaa mój tez do pewnego czasu nie patrzył a tera


W ogóle tyle sie w Debicy sklepów pozamykało takich nowych ale i takich które juz były spory czas... masakra jakas nic nie idzie bo ludzie coraz mniej kasy mają. Ostatnio szłam przez ryne patrze, a w moim ulubionym sklepie z ubraniami afisz ze likwitacja sklepu. Mysle sobie kurcze a takie fajne tam rzeczy były a po chwili dotarło do mnie, ze ostatni raz cos tam kupiłam jeszcze w LO... w ogóle nie pamietam kiedy ostatnio kupiła sobie jakis nowy ciuch nie z lumpka chyba wlasnie tez w LO:-D
 
Umi i lolkak
Gdyby nie bezmyślność mojej mamy to bym miala prace, mialam okazje i mialam umowe podpisywać 20zł/ za 1h!!!! i po 8h dziennie od poniedziałku do piątku i 5h w sobote! Policzcie ile kasy!! I to na czysto! Po odliczeniu wszystkiego!!!
ALe moja mama stwierdziła że babcia nie da rady siedzieć z Michałem (Mimo że siedzialaby z nim do póki nie znalazłabym opiekunki do Michala, a przy takie pensji byloby mnie stać i na opiekunke i na mieszkanie ,moglabym sie wyprowadzic od rodzicow, i na wszystko) ale moja głupia mama fochy strzela. Wiem wiem, kocham mame bardzo. Ale nie nawidze jak ona sie wtrąca w moje życie! A ciągle to robi!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz pracy nie ma juz ;/
Do kebaba chcą z minimum średnim! Do kiosku po średnim chcą!
Wogóle na ogłoszeniach o prace ciągle ktoś pisze że to są debile bo chcą kogoś tuż po szkole maksymalnie do 25 roku życia ale z doświadczeniem najlepiej 20letnim!!! Porażka.


Idę obiad zrobić a raczej skończyć (dziś gulasz :D Mmmmm...) i lece na spacer z małym bo wstał ;)
 
czesc dziewczyny. nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie ale i tak napisze :) bylam wczoraj na genetycznych i wszystko jest ok. buziaki i milego dnia.

artystka wspolczuje ze tak wyszlo z praca... ja tez siedze w domu :/
 
reklama
artystka a ile mialaś czasu od określenia czy jestes na tak do samej pracy? To byłoby tak z dnia na dzien? Mysle ze spokojnie znalazłabys opiekunke w ciągu tygodnia tak żebyś óła ja poobserwować a z taką kasą to bez problemu wyhaczyłabys na prawde dobrą opiekunkę.

edit : zupka super ze wszystko na USG wyszło ok:-)
 
Do góry