reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ELiza No Justynka jeszcze przychorowana ale jest lepiej niż wczoraj, Mareczek tez jeszcze chrypkę lekka ma ale przechodzi. i be zlekarza się moze obejdzie. u nas dzieci jeszcze wp piasku nie posiedzą długo bo pogoda marna.
Paula Matko, ktos chciałby Ci za skórę wejść czy co. ja nie rozumiem takich ludzi co próbuja kogoś udupić za wszelką cene bo raczej zeby się ponabijac nikt konta nie kradnie.
 
reklama
paula psychiczni ludzie ;/
dziewczyny ja od piatku ide do pracy nie wiem czy sie smiac czy plakac tak bardzo nie chce Amelci zostawiac:-(
 
Callie o kutwa :szok: pieknie pieknie, nasza kochana polska służba zdrowia :dry:

Vegas zanik mięśnia brzuszka? dla mnie samo zanik mięśnia brzmi groźnie, nie wiem może sie mylę, czytałam że w dużej mierze mieśnie brzucha pełnią role "dzwigacza" w procesie siadania, więc moze dlatego Maja nie da rady usiąść?


Paula no to już szczyt wszystkiego!! wariatka jednym słowem!! do psychiatry zapraszamy! w Choroszczy jest bardzo dobry szpital w razie czego :-D

Ja schaboszczaka z ziemniorami i ogórasami ze smietaną miałam wczoraj, ale tylko po jednym kotlecie bo w trakcie smażenia gazu w butli zabrakło :-D


A J jeszcze do domu nie dotarł :wściekła/y: ja jak idiotka powyciągałam całą zawatrosć szafek na stół i mam jeden wielki rozpierdziel w kuchni :dry::dry: podobno ma zaraz być.
 
Kamma Twoj to taki punktualny jak i moj jeszcze nie bylismy malzenstwem...(wyjezdza z domu do mnie a ja go pytam) za ile bedziesz? -za 5 min za ile bedziesz?-no juz jade... NO za ile bedziesz?-no dopiero Wyjechałem....a od godziny powinien byc u mnie ale ja to sie przyzwyczaiłam. chociaz szlag mnie trafia nie powiem ze nie.
 
ja też się nie dziwię, że go zwolnili, podobno już niejedna skarga była na niego, ale tym razem ta kobieta nie wniosła skargi. całą sprawę dyrektorowi przedstawił... chirurg :baffled: bo ordynator dyrektorowi nic nie powiedział...
ja w sumie nic do niego nie mam, zawsze był dla mnie i delikatny i miły... ale to już starszy facet. najgorsze jest to, że oddział zamykają, bo nikt z lekarzy nie chce zostać ordynatorem a stanowiska zastępcy ordynatora już nie ma od kilku lat. :dry: zresztą ginekologia-patologia w tym szpitalu co chwila jest zamykana...
jak ja byłam w ciąży to były obawy czy w ogóle będę tam rodzić, bo wtedy była głośna sprawa z byłym dyrektorem i 90% lekarzy zgłosiło wypowiedzenia... ale dyrektor się ostatecznie sam podał do dymisji i jakoś szpital przetrwał.

Paula, ehhh, wiem co czujesz :no:
 
właśnie odczytałam maila,ze ktoś dzisiaj rano próbował 5 razy wwalić się na moje konto na BB :angry:
oczywiście mam podejrzenia któż to mógł być. powiedzcie mi- czy to sa normalni ludzie?! :baffled:

spokojnie Paula wszystko do zalatwienia. takie osoby nie maja prawa bytu tu.
nawet nei wiedza ile danych za soba zostawiaja robiąc to.
 
Paula porażka.... :dry: :no:

EWI to dobrze ze z dzieciakami lepiej;-)

My wrócilismy do domu, daje malemu parówke a starszaki jedza kanapki z dzemem ;] na dworze zimno sie zrobilo, z mama zdazylam jeszcze skopac poł kwiatków co sa przy drodze.... ;]
 
Hej miałam pisać ale jakoś nie mogę się wbić , ale już będę się starać codziennie coś strugać ;D
Łucja mi choruje ;/ a ja chodzę do pracy od poniedziałku, młyn jak nie wiem , muszę Łucje do żłobka znowu dać bo moja mama do pracy wraca.. ;/
U mnie dziś śliczna pogoda właśnie wróciłam z dworku . :)

Dla Tych które mnie nie znają ;)

ImageShack
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki.. ja nadal bez kompa i nadal w 2paku:-D

kompa pożyczam od sąsiada co jakis czas żeby czasem nadrobnić... i jakoś mi idzie..
dziś nie mam siły na nic...
porobiłąm już całe pranie dla maleństwa.. no i już przygotowujemy pokoik..
jeszcze musze poprasować.. a tyle tego że szkoda mówić...
normalnie nie wiem czy do porodu się wyrobię hehe
 
reklama
Paula postrani ci ludzie i tyle...do szppitala z nimi!!!! i jst tak jad daffi pisze ...wiadomo kto to jest:) hehe i smie jeszcze pisac...
Callie:szok:

Ewi jutro ide do lekarza:)
 
Do góry