reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

niunia hej Magda ;)
umi to chyba dobrze że się stęskniłaś . no no czekałyśmy ;D u nas ok , nocnik, gadanie :)
to posłuchaj mojej Łucji, zrobiła dziś kupke na nocnik , więc bije jej brawo a ona do mnie " z czego sie cieszysz " wstała i poszła ;D
 
reklama
młoda Ty tu? :szok: nie było mnie chwilę myślę, nie ma bata już na pewno Rafałęk jest, wchodzę a tu ostatni Twój post:-D no nie :-p


pogoda dopisuje a my korzystamy:-p zbrązowiałam troszkę :-p i kolejny kg mniej :cool2:

magdaa zdolną masz córunie, rozwaliła mnie :-D
 
lexi - i jak długo już tam mieszkasz??? w avatarze to Ty? jak na 30 to wyglądasz mega młodo :-D

Malwina18 - gratulacje dla Zuzi :tak: mój to jeszcze nic nie powtarza... no ale wiadomo, chłopcom wszystko zazwyczaj później przychodzi :tak:

Niuniaaa - ty jesteś samotną mamą? jak patrze na Twój avatar to mylę Cię z artystka92 :-p

Magdaa - kogo my tu mamy :-) u mnie... skłamalabym, gdybym powiedziała ze po staremu, ale nie ma sie co rozpisywac :-p
a jak u Ciebie? skończyłaś szkolę? pracujesz gdzies?
 
Magda kochana Łucja hehe ;-):-) az mi sie rogalik na twarzy pokazał :-)
Patisia no widzisz :-) jakoś ciężko mi sie z Wami rozstać na kilka dni ;-):-)
 
Na imie mam Edyta. Powiem Wam, ze ja pod koniec pierwszej ciazy, juz w tych ostatnich, spoznionych dniach bylam dosc zmierzla, obrywalo sie kazdemu kto sie niepotrzebnie narazil :-D Ogolnie pierwsza ciaza przebiegala super. Tym razem ciazowe dolegliwosci mi troche dokuczaja, ale i tak jest super!
 
reklama
Do góry