reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
magdaa -za 9 razem? nono, muszę przyznać, że zaszalałaś :-p
długo już szukasz pracy?
ja 3 miesiące praktycznie i nic...zero... nawet z wykładania towaru nie oddzwonili! :-(
pozatym... kończe szkołę, wyprowadzam się za 1,5 miesiąca... jakoś leci [zdecydowanie za szybko!]
A Lusia, łohoho 2 lata już jej stuknęły :szok:
a jak Grzesiek? [dobrze pamiętam imię?] interesuje się małą?

niuniaaa -a jak to się stało, że jesteś sama jeżeli mogę spytać?
 
Patisia daj przepis na gubienie kg. ja zamiast zbrazowiec to poczerwienialam!
oooo
jak ja tego nie lubie! czego ja sie opalam na czerwono! :(
LAna ja mam taką karnację, że mnie szybko łapie ;-) niestety nie mam patentu :-pco do gubienia kg po prostu rano jem wracam na kolacje cały czas w biegu nie ma czasu jeść :-p
patisia mnie też ;D ja tu jej brawo bije ciesze się, a ona mnie dosłownie olała ;D
oj olała :-D ale dzieci mają pomysły, jak coś powiedzą to naprawdę czowiek w szoku jest że one takie mądralińskie są :-D
Magda kochana Łucja hehe ;-):-) az mi sie rogalik na twarzy pokazał :-)
Patisia no widzisz :-) jakoś ciężko mi sie z Wami rozstać na kilka dni ;-):-)
:-D n opoświęć się na pare dni :-p jestem ciekawa małego Rafałka :-p

aaa i gapa ze mnie witam nowe mamusie :-p
 
Lana bo gdyby nie te posty to bym sie nie odzywała:-p, ale mam jakąs manie na tym punkcie i nie mogłam niezedytowac.
 
kochana Krzysiek :p interesuje się , jest u niej prawie codziennie i co 2 weekend bierze ją . ;)
no 9 ;D męczyłam się nieźle ale w końcu się udało
 
Maadga pare dni temu mnie zostawil! dla swojej bylej dziewczyny z ktora jest z nim w ciazy i liczy sie tylko ona i tamto dziecko a ja i mohj synus nie!!

wlasnie moj mikolaj kopnol:*:)
 
Lexi -no domyślam się, tu raczej nie ma do czego zbytnio wracać :dry: ...

Magdaa -a ja byłam święcie przekonana, że Grzesiek :-p
to o tyle dobrze... a alimenty zasądzone masz?

Niuniaaa - to ja się pyttałam a nie Magdaaa :sorry: :-p
to ile Ty bylas z tym facetem?
 
niunia co za idiota olej go, nie warto , tym wykazał że jest kompletnym kretynem . Zakładaj alimenty na siebie i na dziecko niech pożałuje .
asheara nie nie Krzysiek. ;) nie dostaje do ręki.. ja też się niuni pytałam ;D
 
reklama
Niunia, biedulko jak sobie z tym dajesz rade? Wspolczuje.
Jesli chodzi o avatar to nie ja..niestety:-D
 
Do góry