reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Klaudix świetna data ;D powodzenia , oby wszystko poszło łatwo i szybko ;**

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich maluchów ;*****

Moja mama robi mi prezent na dzień dziecka, zabiera Łucje do Krakowa do mojej babci wracają w niedziele . :) mam nadzieje że dam radę i trzymam bez tego małego pieszczocha
:tak:

Młodamamusia
kobito , przysiady schody, przysiady i zmykaj ;D obyś długo nie czekała ja Łucje 10 dni po terminie urodziłam. daj znać jak po wizycie.
Lana gratulacje zębolka. :)

 
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych wspaniałych pociech :)

Z tym moim ciśnieniem, to chyba się troszkę wygłupiłam, bo w sumie mam w normie :) nie wiem dlaczego, ale o tę ciążę się strasznie boję, o pierwszą wiele, wiele mniej i nieraz panikuję, co potem widzę, że nie potrzebnie :( nie wiem skąd mi się to bierze :( byłam chyba zmęczona i przez to czułam się nie najlepiej, trochę odpoczęłam, odespałam i czuję się dużo lepiej :)

Zupkaogorkowa Mam połówkowe 8.6 :) nie mogę się doczekać, zobaczymy czy mi gin potwierdzi Olę :D
Justyna Sezon ząbkowy uważam za otwarty :)
Miki Oj, rozrabiają, rozrabiają, chociaż u mnie panienka w brzuchu to bardziej wieczorami się udziela :)
Klaudix Powodzenia :)
 
Justyna Kacperek jeszcze śpi, więc loczki nadal są na główce :D
Masz rację, w końcu po to tu jesteśmy by sobie pomagać:tak:
Wlecisz wieczorkiem na kawkę? :)
 
U mnie bokiem przeszla burza, Miki spi na dworze, a w poludnie mielismy bliskie sotkanie z jaskółka:-D wleciala nam do domu na dole drzwiami i fruu do nas na góre:D musialam drzwi zamykac jak wleciala do pokoju mikolaja i oknem ja wypuscilam ;) w zeszlym roku mielismy identyczna akcje :tak:
 
ech.
upał u nas jak nic.]
widze atak ząbków. gratuluje Julce kolejnego nabytku.
Miki Czereśnie? u nas drzewko uscghło. a raczej drzewka wszystkie. nie wiem co sioę stało z nimi.
ja sobie uświadomiłam ze MAreczek kończy trzy latka niedługo. jejku, jak to szybko zeszło.
Ciekawe co tam u Klaudix.
Niunia Pewnie znów stwoerdzisz ze się czpeiam, ale już chyba czwarty raz edytuję po TPbie posty pod postem. Odsyłam do regulaminu https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...-f236/jestes-nowa-przeczytaj-regulamin-22120/
"-Nie nabijaj postow - istnieje cos takiego jak ..edycja posta.. .
Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie."

a pozatym czekam na wieści po wizycie u lekarza.
 
Lana mi sie cos kojarzy ten zespól :-)
Teraz zauwazylam ze jak Wam stuknie druga rocznica slubu, my tego samego dnia bedziemy miec 7 lat stazu naszego związku ;-)

Na dworze jest strasznie:no:
wole w domu siedziec....
 
Lana gratuluje ząbka:-) Ja znam,ale ostatni "hit" mieli z 10 jak nie więcej lat temu;-)

Mam powoli wychodzi pierwszy ;-)

Asheara Majka ma wirusowe zapalenie krtani:dry:

Liza no proszę jaka przygoda :-)

Maja mi spała ponad godzinę :-) U nas też parówka,że najchłodniej w domu;-) Z resztą z racji tej choroby wychodzić mozemy tylko rano albo wieczorem.

lenka jak tam pisanie pracy i Adaś?:-)
 
reklama
Do góry