reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

beacia aaa widzisz ja przeczytała ze jestes z Niedzicy:-p no to w olsztynie poszukaj poradni urologii ddzieciecej i poszperaj za jakims fachowcem
 
reklama
umi w Olsztynie to pewnie jest w szpitalu wojewodzkim urolog dzieciecy. bede musiala wziac skierowanie od lekarza i jechac. skoro mozna wyleczyc to trzeba sie starac zeby odeszlo to paskudztwo precz. a u Twojego Kacpra da sie wyleczyć ?
 
umi kiedy bd w Krakowie ;D! mów to przyjadę do babci :p
niunia Tobie lepiej w czarnym :p
młodamama a Tobie ślicznie w tym głębiowym czy to biały ? biegaj biegaj i sioo na porodówkę ;P

Ale wy produkujecie :p serio nie nadążam .
A co do ojca , to nie interesuje mnie on, jak jest pijany to Łucja się do niego nie zbliża i tyle. uciekam obiadek robić :*
 
Ostatnia edycja:
beacia nie nie udało sie i predko sie nie uda. IV stopien nie przechodzi po tabletkach nietety, ostatnio mielismy oszczykiwanie, ale okazało sie ze nie wiele pomogło w sumie to wcale, czekaja nas jeszcze od nowa cystografia, urodynamika i scyntygrafia zeby było na 100% wiadoo czy choc inimalnie sie poprawiło bo po USG bez zmian, a potem pewnie znowu ostrzykiwanie albo operacja moczowodów


edit Maagda ja nie bywam w Krakowie:-p ale za to w rzeszowie:-):-p
 
cześć wam :*
trochę mnie nie było i tyle nadrabiania :D
aż mi się nie chce. ;P
byłam małej dzisiaj przebić uszka (w końcu) dwa razy mi się zaniosła .Ale opanowałam sytuację.
Teraz zmęczona sobie smacznie śpi.
Dzisiaj jeszcze szwagier wprowadza się do nas bo mój zajebisty teściu wyrzucił go z domu. Zresztą nas też.
Tylko nam powiedział że mamy się wyprowadzić do konca kwietnia. więc mieliśmy szanse coś sobie znaleźć

Umi- no to Twój mały się pomęczy troche. Ale na pewno będzie wszystko dobrze. Ja wczoraj byłam z małą na badaniu krwi. Bo dostaje leki wyciszające te jej ataki i na wątrobę jej poszło. i Pediatra nam przepisał osłonę i musimy sprawdzić czy pomaga:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry