reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej dziewczyny:) nadrobilam was, ale juz nie pamietam nic.. ;/ nie ma to jak skleroza.. z malutkim specerek i zakupy z rana zaliczone, Kacpi spi, a ja czekam na kolezanke. ma przyjsc ze swoja corka. mam dla niej troche ubran bo tesciowa mi przywiozla i dla niej i dla Kacpra od kolezanki swojej. jakos mnie dzis brzuch boli i glowa.. masakra... ;/

liza ja to ci wspolczuje tego sasiada. na twoim miejscu juz dawno bym zadzwonila na policje. podziwiam za cierpliwosc.

lana mi sie podoba ten czarny wozek albo niebieski.

koniczynka fajnie tak poprzymierzac suknie slubne.. tez bym chciala.. :)

justys nie przejmuj sie za wczasu. zrob dalsze badania i wtedy wszystko bedzie wiadomo. ślicznego masz syneczka. maly kierowca

agosia ja sama bym sie z checia na karuzele przeszla, ale u nas nie ma i pewnie szybko nie bedzie.

magda a moze rzeczywiscie jest tak jak umi mowi, ze ta dziewczyna jest zazdrosna i specjalnie tak robi.

gosia wspolczuje... moj Kacper tez jak kupki nie moze zrobic a wsadze mu czopka to pozniej jak robi to placze.
 
reklama
rox świetnie!!! gratulacje!!! zęborób... coz za okreslenie:-D
lolkak co się kobieto z Toba dzieje, jak Majka???
dziewczyny gdzie Wy sie podziewacie????
co z trinaa???wiecie cos????????
 
Spacerek mały i huśtawka z Kacpusiem zaliczone. Smażę teraz mięsko M,ja coś dziś nie jestem głodna, przynajmniej na razie. Kacperek zaraz będzie spał, bo już odlatuje :) M udało się zwolnić trochę z pracy i już walczy z urzędami :) mam nadzieję, że załatwi wszystko juz dzis.

Rox Gratulacje :tak:
Beacia Ja też bym sobie na czymś pojźżdziła, ale w tym roku pozostaje mi tylko patrzenie jak szaleją moje chłopaki:-D
 
rox:szok: w zyciu tyle kasy bym nie wydala na raz na dentyste ... mnie nie stac na taki wydatek, zwlaszcza teraz:(
Gratki zdania egzaminu ostatniego to dzis wielkie picie ;))
gosia trina zamilkła juz jakies 2mies temu i od tamtej pory cisza...


Pochwale znow Daniela :tak: dzis powiedzialam mu ze obcinamy wloski maszynka na poczatku jak mu mowilam marudzil i plakac zaczynal, ale tlumaczylam mu i wogole i powiem wam ze nie plakal wogole!!! obcielam go SAMA nikt nie musial go trzymac.... jestem z niego dumna :tak: widac ze dorosleje ten mój skrzat :-)
Na dworze parno, obiadek jemy :-)
 
Witam Was kochane

ja własnie robie pierogi z truskawkami po raz pierwszy , wzięłam przepis z neta i ciezko mi sie ciasto rozgniatało

rox gratki , az tyle kasy...:(

a gdzie reszta znów sie podziewa , KAMA, i reszta ekipy???
 
gosia91 na Pradze , w cyfrowym Polsacie
umi2 wątpię nie jechała by 2 godz do Wrocławia i później 10 żeby przyjechać po mnie i kolejne 2 do wawy . Zresztą dziś się wyjaśni..

uciekam obiad robić , kąpać się i w drogę.. Boje się.
 
Hej :)
Ja jak zwykle mnostwo czytania mam :) Wy to normalnie produkujecie jak szalone te posty :)
Liza nie ma sprawy, mozemy sie zamienic:)
Lana czarny :)
Vegas tez niezla laska z Ciebie :)
Widze temat spania, to u mnie Marika spi tylko i wylacznie w łozeczku :)
Justys - Antos słodki i jakie ma autko :)
Liza i tak Cię podziwiam bo ja bym juz to zglosila no policje i tyle. Szkoda waszych nerwów
Maaagda trzymam mocno kciuki za prace. Nie wiem co to za Gracjan ale wspolczuje.
rox gratuluje zdanego egzaminu
Magda jak bedziesz pracowala juz w Warszawie to mozemy sie spotkac bo ja miezkam na Pradze :)
 
reklama
Rox nie dziwię Ci się...:no: no ale ze zwrotu to i ja bym tak zrobila, tyle ze u nas zwrotu w tym roku nie ma...:p


Ale cisza, na dworze tak duszno, :dry: miki zasnol w wózku pewnie chwilke pospi i wstanie na mlesio:tak: mam nadzieje ze popada bo mi maliny , agrest i porzeczku usychają!!!! :no: :wściekła/y:
 
Do góry