reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

23may- właśnie słysze ze sie obudził...ale lezy sobie cicho w łóżeczku. zobacze jaki bedzie przez reszte dnia, tak budził sie 3 razy za każdym razem tylko na chwilke zjadł i szedł spać dalej...

Ale mam dzisiaj lenia:/ nic mi sie nie chce:/
 
reklama
Witam, ciesze sie ze znalazlam to forum. Jestem mamą Oli (2latka) i Antka (4 lata). Zastanawiam sie czy nie posłać dzieci do przedszkola i złobka. Pracuje w domu wiec teoretycznie moge sie zajmowac dziecmi sama. Ale to teoria bo takie dzieci same sie soba nie zajma na dluzej niz 10 minut. Jakie macie doswiadczenia z przedszkolem/ zlobkiem w tym wieku?
 
Moja Nikoska śpi.
happy sprawdz mu temperature. U nas w PL straszne grypy panuja, szpitale zamkniete dla odwiedzajacych. Moze do was tez to dotarlo???????
23may masz w domu małą ślicznotke ;))

A to moj pazur Zobacz załącznik 532049 króciutki grysikowy french i motylki malowane farbkami :)

edit. mam bardzo brzydkie palce, takie serdelki. Chociaz w pazurkach i tak lepiej wygladaja bo je chociaz troche wydluzaja.
 
Alutka- my powoli przechodzimy na kubeczki niekapki ale narazie Dennis toleruje he tylko do picia...kaszki odmawia...
Veronica Melania- szczerze mówiąc nie mam pojęcia bo mój mały uwielbia jeść...wszystko

moj miala taki okres ze jadł ładnie wszystko a teraz sie wybredny zrobil

Mój synuś niekapkiem to co najwyże na razie lubi się bawić hehe;p więc przez dzień łyżeczka niestety..

Veronica może spróbuj na razie mu blenderem rozmieszać mięsko do zupki albo drobniutko pokroić(ja kroje) np z kurczaka albo królika żeby najpierw polubił ten smak a później większe kawałeczki, moja kuzyna ma z 1,5 rocznym synkiem ten sam problem i też jej tak doradziłam i póki co mały zjada w zupce ładnie;)

w zupce to je tylko marchewke i ziemniaczki
przecierane zupki tez robie czasami ale gorzej z jedzeniem wychodzi

Ja ost Lulce kupiłam niekapek, taki łaciaty ;P

alutka a może loczki na koncach ,albo jakies upiencie na bok?

Veronica, a jak mu podrobisz do miseczki i dasz widelec zeby sam jadl?

jak ma "dobry dzień" to wezmie kotlecika w raczke i je, nie mozna mu mieska kroic na kawaleczki bo jest awantura wtedy :no:
 
Witam, ciesze sie ze znalazlam to forum. Jestem mamą Oli (2latka) i Antka (4 lata). Zastanawiam sie czy nie posłać dzieci do przedszkola i złobka. Pracuje w domu wiec teoretycznie moge sie zajmowac dziecmi sama. Ale to teoria bo takie dzieci same sie soba nie zajma na dluzej niz 10 minut. Jakie macie doswiadczenia z przedszkolem/ zlobkiem w tym wieku?

moj synek od pazdziernika chodzi do złobka bo ja studiuje. chodzi do prywatnego ale jestem bardzo zadowolona :)
 
olant- Mój syn idzie do żłobka od marca co prawda 2 razy w tyg. po 3 h. uważam że kontakt z większą liczba dzieci zrobi mu dobrze. Jeśli chodzi o twoje dzieci napewno poslalabym syna, bo niedługo będzie musiał iść do szkoły i przyda mu się przedszkole żeby się przyzwyczaił. A co do córki... sama nie wiem ją bym poslala ją do żłobka...
ps. proponuje zrobienie sobie suwaczkow nie będziesz musiała ciągle przypominać ile lat mają twoje brzdace


Paulina12, 23may-z małym już lepiej temperatura okey
Paulina12-śliczne paznokcie :)
VeronicaMelania- ją to nie mam pomysłu jak twojego malucha zachęcić do jedzenia
 
Wampi bardzo dziekuje :) myślałam zeby zrobic cos podobnego na chrzciny, zdjecie zaraz bedzie wydrukowane i pokaze mojej kosmetyczce i mi to zrobi :))
Happy duzo dziewczyn przezucilo sie na *Młode Mamy Weteranki* z racji tego ze my duzo tu piszemy :-(
 
reklama
olant- Mój syn idzie do żłobka od marca co prawda 2 razy w tyg. po 3 h. uważam że kontakt z większą liczba dzieci zrobi mu dobrze. Jeśli chodzi o twoje dzieci napewno poslalabym syna, bo niedługo będzie musiał iść do szkoły i przyda mu się przedszkole żeby się przyzwyczaił. A co do córki... sama nie wiem ją bym poslala ją do żłobka...
ps. proponuje zrobienie sobie suwaczkow nie będziesz musiała ciągle przypominać ile lat mają twoje brzdace


Paulina12, 23may-z małym już lepiej temperatura okey
Paulina12-śliczne paznokcie :)
VeronicaMelania- ją to nie mam pomysłu jak twojego malucha zachęcić do jedzenia

ja też już nie weim co mam robic. ale ciesze sie ze chociaz apetyt ma
a robicie swoim maluchom kanapeczki? bo moj to tylko suche bułki wcina ;/
 
Do góry