reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
nonek witaj i gratulacje ;)

rzyyyyygam zimą !!!!!! w tamtym roku było juz ciepło :angry:
ale nudy , niech sie robi ciepło bo ..
jeszcze tylko 8 dni szkoły ;d

happy gartulujemy ząbka ;)
Paula ty tez sie doczekasz ;p
Milena Natalka super ;]
 
20130402_194807.jpg20130402_194725.jpgA Mój książę zdjęcia robionewczoraj
 

Załączniki

  • 20130402_194807.jpg
    20130402_194807.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 19
  • 20130402_194725.jpg
    20130402_194725.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 19
Inka Miron śliczny
Happy gratuluję kolejnego ząbka, Dennisio śliczny chłopczyk
Vi, Renata wolę się nie wtrącać... ale może warto zostawić ten temat
Milena chrześniak śliczniutki a Natka jak zwykle urocza
Paulina jak dziś samopoczucie?
Nonek90 witaj
23may ojj, nie tylko Ty masz już dosyć zimy...

Masakra, nocki nam się strasznie popsuły, jak Damian spał po 10-12h bez pobudek to teraz śpi raptem 8 i budzi się kilka razy... mam nadzieję, że to tylko takie przejściowe jest..
 
U Nas cieplutko, słońce świeci :) aż żyć się chce!:tak: Emilka ma zapalenie krtani, więc tatuś zajął się nią popoludniu a ja zakupy i spacerek z synkiem. Witam nową mame :)
 
Witam.

Asik dziekuje :) troche lepiej ale i tak zle. A. nakupywal mi lekarstw i owocow. Juz mam dosc owocow normalnie :-) Moja Nikola tez sie budzi pare razy w nocy znowu.
23may jak dzis zobaczylam ile sniegu sypie... MASAKRA
Nonek gratulacje, z ktorej czesci Krk jestes?
 
Nonek Gratuluje ciąży . I spokojnych 9msc życzę .. A no i Wiiitam .
23may Masakra z tą zimą ... :wściekła/y:ani z dzieckiem wyjść nie idzie.
RenataT po prostu dziewczyny nie wiedzą co bylo rok temu ...teraz tak nie ma i niech zostanie tak jak jest . nie wracajmy .

a u nas nic nowego . wybieram sie z Natka do fotografa i mi to nie idzie jakoś :-D:-D Natka śpi , ja zajadam frytki na noc - a co mi tam.. i zaraz na wyrko .. ;P
 
reklama
Milena ja sie wybieram zrobic Nikoli zdjecie do paszportu i tez dotrzec nie moge :-D

Nonek ja narazie Krk ale mam nadzieje ze na swieta juz w okolicach Wieliczki zamieszkamy.. Jestes z tata dzidziusia? :-)

Nikola spi, A. jest na budowie bo cos tam z brama garazowa robili, ja kapiel i do lozia :-)

EDIT

Macie moją Nikośke :)

tu przed przyjazdem tatuńkaIMGP2377.jpg
ząbki swedza a wyjsc nie chca IMGP2357.jpg
 

Załączniki

  • IMGP2377.jpg
    IMGP2377.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 27
  • IMGP2357.jpg
    IMGP2357.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry