reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milena ważne, żebyście z Natalką były szczęśliwe ;)
Alice możesz mi na face wysłać, byłabym wdzięczna ;)

wysłałam Gugi do K., jutro ja tam jadę. powiedziałam, że jak jego ojciec będzie się źle zachowywać, to jest ostatni raz jak widzą mnie i Małą. moja mama dzisiaj ZAMIOTŁA PODŁOGĘ w swoim pokoju. cud jakiś. zagoniłam ją do roboty i musimy razem doprowadzić ten dom do porządku.
 
reklama
Liza Oj łobuzuje... Kwiatki z parapetu mi dziś zrzuciła :-D Już po całym mieszkaniu się przemieszcza, wstaje jak tylko zobaczy że jest się czego złapać ( meble łóżko itd ) ... Mały szogun , włosy wyrywa, bije , gryzie ... Grzeczna w sumie jest tylko jak zobaczy że kogoś boli wyrywanie włosów to już spokoju nie da:shocked2: :-)
 
bylam z F u ortopedy. Palec wybity. krwiak mu sie zrobił, ale ruszac mogł. matko i corko jak on wykrecal tego palca. szyne mu zalozli, na 2 tygodnie, bandazem owineli.
F jak inwalida chodzi.. jakby mial ucietą conajmniej reke.. a O palca u nogi przyciął. tak drzwi zamykał ze palec byl w domu.. a O na podworku. jeszcze sie lato nie zaczelo a oni pobandazowani :)

ide spac bo ledwie siedze.. kilka godzin pielilam.. plecy , rece, nogi tak bolą ze masakra.
 
prawie skończyłam pisać prace kontrolne. jutro oddam większość zostaną mi 3 do oddania w poniedziałek. jutro idę do K. po szkole. w sumie to nie mam ochoty widzieć jego ojca. aż chyba będę musiała zapalić :no: nosi mnie na fajkę od rana. obcięłam grzywkę, krzywo, ale w końcu coś widzę. idę spać. pusto mi bez Wici. rano pewnie będę zalana mlekiem. aż dziwne, że jeszcze nie jestem. nie mogę przestać Jej karmić. idę spać, bo nie wstanę rano.
 
Czesc mamy ;)
Wkoncu zrobila sie pogoda u Nas, Julka jak tylko zobczyla słonce nie pozwolila sie ubrac :-) Mamy problem z spaniem w dzien, jak pojdzie spac to spi i spi niekiedy zdarza sie po 3h trzeba ja budzic po nie chce isc spac na noc, staram sie nie klasc jej wogole teraz. Sika na nocnik coraz czesciej, zakladamy pampersa jak gdzies wychodzimy i na noc ;)
A no i coraz wiecej mówi, pojedyncze wyrazy ale zawsze to cos ;]
Ja zlozylam papiery na Farmacje, teraz musze sie wybrac tam do szkoly ale jakos brak mi czasu ;/

LIZA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIKIEGO ;)
Renata moja Julka tez sniaki po nogach, takie ze az wstyd jej spodenki ubrac haha Oby chlopca sie szybko pogoiło :-)
Dominisia fajnie ze prace masz juz prawie gotowe, a co do wyjazdu do K. mam nadzieje ze bedzie dobrze ;p
Paulina to widze ze masz wakacje teraz ;D czekamy na jakies zdjecia ze Szwecji :-)

a co do Mileny, to dasz rade kochana ;*
 
Renata, współczuje tego bandaża.
Liza, szkoda gadać o facetach, ja swojego jakbym w tyłek nie kopnęła i nie wyprowadziła się to pewnie nadal z mamusią by siedział...
Dominisia, powodzenia :)
Milena, mały łobuziak :)
]
ja na chwilę chyba wpadam bo się za gotowanie biorę żeby już do poniedziałku spokój mieć...
byłam z małym na zakupach, masakra jakaś, takie kolejki....
 
Hejka :)

23may dzieki :-)
Kurcze ale dziecko mi sie starzeje ;-) kiedy to zlecialo :tak:


Ogolnie dzis goraco na dworze, ale daniel na antybolu, Hania zaczyna pokaslywac... nie ma to jak zarazanie... :confused2: z jednego na drugie... heh...
Miki spi, a ja ogarnelam w domu i próbuje Hanie do sprzatniecia w jej pokoju zmusic ale onanie chce :/ Ł. jak wróci to jej da kazanie :sorry: dzieci.... :nerd:
 
milena grunt to pozytywne nastawienie, najwazniejsze ze nad tym nie placzesz... moze to lepiej sie stalo? najwazniejsza powinna byc Natalka i to o niej musisz myslec, jesli dla niej tak tez jest lepiej to nie zaluj

23may gratuluje postepow w mowieniu, ani sie obejrzysz a Julka zagada Cie na smierc :-) moja tez zaczyna mowic, glowie iśśśś co oznacza wyjscie na dwor. no i fajnie ze juz nocnikowanie pelna para u was, u nas nadal kiepsko... pare razy tylko siku bylo, czasem na wykladzinie :confused2:

RenataT oby szybko chlopcy wrocili do zdrowia... moja bez guza na czole nie przechodzi jednego dniaenataT

Liza wszystkiego najlepszego dla Mikolaja! ale to zlecialo... szok normalnie, jak zaczynalam tu pisac to nie mial nawet roku :szok:

asik a czemu sobie nie radza? ile maja lat? ja nie obawiam sie zostawiac dziecka babci bo wiem ze podola nie gorzej ode mnie...


u nas super pogoda wiec korzystam i wychodze co chwile z potworami na dwor. niedlugo mlodsza konczy 3 miesiace, pochwale sie bo dawno tego nie robilam :-pmoja Gruszka

 
Jejku, jak mnie głowa boli:no: zaraz czachę mi rozsadzi

Liza wszystkiego najlepszego dla Mikołaja
:-)
23may super, że Julka takie postępy robi, gratuluje
RenataT oby paluchy szybko się zagoiły;-)
Herbata z moją mamą czy teściową zostawiam Damiana i się nie martwię bo wiem, że sobie świetnie poradzą. Ale małego pilnowali jego pradziadkowie, mają po prawie 80 lat i niestety nie mają już tyle siły by zajmować się takim maluchem
 
reklama
hej..

matko i corko co mnie podkusilo zeby taki wielki ogrodek warzywny miec?? i do tego kwiatki. pielic trzeba. a te zielcho, trawa ( bo ogrodek z kawalka sadu zrobiony ) .wczoraj caly dzien pielilam. sorry.. z przerwami na sprzątanie domu, pranie.. no dosc mam.wszystkie miesnie czuje. a nagdarstki to mnie tak boląze ledwie kubek z kawą trzymam. jedyna uciecha ze plecy opalilam. ale stanik z tylu widoczny :D a slonce takie swiecilo ze matulu.. jak w pielke gorąco.
reka i noga chlopców ok.
F na rowerze smiga z tą zabandazowaną reką, O mimo bolącego palca tez z rowera i biegania nie rezygnuje. wczoraj młody ( O ) z Ł do kolegi rowerami jezdzili. ok 3,5 km w jedną strone.

Liza spoznione zyczenia dla Mikiego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry