reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Co do zdjęc i tego kto moze je oglądac. myślę że nei da rady wyodrębnić tewgo tematu tak żebyśmy tylko my mogły widziec co tam jest. ewentualnie można założyć grupę zamkniętą na której będziemy wstawiały zdjęcia mi będą mogły tam zaglądac tylko osoby nalezące do grupy.
 
no i jak zwykle d.. Ci ludzie od których miałam wynająć mieszkanie zadzwonili rano i powiedzieli, że się dowiedzieli kto jest ojcem mojego dziecka i jaką ma rodzinę i nie dadzą zrobić meliny , więc mam szukać innego mieszkania. i na nic się nie zdało tłumaczenie, że nikt nic nie może za to z jakiej pochodzi rodziny :/ ale już znalazłam inne, ta sama cena, ale większe i do malowania. no i ten minus, że w bloku. ale co poradzę.. wujek K. w sobotę po moim egzaminie z polskiego przyjedzie po meble do mnie. jakoś chyba sobie poradzę..
 
niby nic, ale miałam tam ogródek, blisko do szkoły i do miasta, ładne, jasne mieszkanie.. no ale to drugie też nie jest tragiczne. moja mama pojechała właśnie się z nimi dogadać. chyba nie będzie problemów, bo to nie jest ich część miasta, więc nikt tam nie powinien znać rodziny K.. szkoda, że ludzie oceniają innych po rodzinie, zwłaszcza, że K. nie będzie ze mną mieszkać :/

edit., bo nie doczytałam

Renata ogólnie zaczęło się od tego, że facet mojej mamy coś przygadał tej kuratorce i to (jak nigdy.!) słusznie. i ona się wściekła i będzie teraz czegoś szukać na chama, żeby się zemścić. leżała butelka na podłodze. nie używana, Konradek się nią bawi i karmi misie itp. to kazała robić zdjęcia, że dzieci jedzą z naczyń, które leżą na podłodze. i na nic tłumaczenie, bo ona nikomu na słowo nie uwierzy :/ jakiś plam na podłodze szukała, gdzie w kuchni, która jest do remontu mamy stare linoleum z już wżartymi plamami, nawet się przyczepiła, że są 2 śmietniki pod zlewem, jeden na odpadki do spalenia (gazety na rozpałkę itp.) , i jeden na śmieci do wywiezienia i o miskę na obierki, które są codziennie wieczorem wynoszone na obornik. o jakąś szklankę, z której ktoś przed chwilą pił i jeszcze nie jest umyta. o śmietnik w łazience z podpaskami (moja siostra właśnie ma okres). widziałam te zdjęcia i żadnej masakry nie ma. nawet było zdjęcie, że szafka jest porysowana. (mój brat). no logiczne chyba, że w domu w którym są dzieci coś może być porysowane. tam gdzie się wprowadzam jest cała ściana w jakiś rysunkach. gumowce w korytarzu też były na zdjęciach xD ogólnie pierdoły.

gdzie uciekła 23may.? jak nie będę mieć internetu i wrócę to tu nikogo ze znajomych już nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
renataT to bawcie sie dobrze ;-)

mariolcia zdrowka dla Oliego. mam nadzieje ze szybko przejdzie. ja sobie jakos radze, choc bywaja dni ze padam na pysk... ale jeszcze troche i sie beda razem bawily ;-)

ewi widze ze u Ciebie miedzy Markiem a Justyna taka sama roznica jak miedzy moimi dziewczynami :tak: a Bartek juz 7 miesiecy ma ? szok :szok: siedzi juz sam?

paulina nie dziwie sie ze zabraniasz... po co w ogole odnawiac takie znajomosci?

dominisia poradzisz sobie, szkoda ze tak wyszlo z tym mieszkaniem... niektorym nie przetlumaczysz


dziewuchy spia wiec zmykam robic obiad, mala spala na ostatniej drzemce cale 7 minut :-D wspaniale po prostu
 
Oj Domonisia poradzisz sobie :*
Kubulek śpi. Ja właśnie odpoczywam bo nie daje chwili spokoju tem diabełek mały. Głowa coś mnie boli. Pogda w miare szału nie robi. Jak A zgra fotki to wstawie kilka z chrztu.:tak: Piszecie że czytam i nie pamiętam co kiedy i kto pisał obiecuję poprawę. hihihi:-D
 
Dominisia, sama widzisz że to szukanie dziury w całym.
daj znać jak z tym mieszkankiem :)
Herbata, fajnie że taka mała różnica wieku jest między dziewczynami
Papitka, to czekamy na fotki:)

ja też odpoczywam... od nauki :))
 
Hejka

asik nie narazie wynajmowac bedziemy :p ale lepsze to niz nic :p tutaj dlugo nie wytrzymamy z moimi rodzicami... :no:
Dominisia dasz sobie rade :)

Któras sie pytala jak u fryzjera ;) a dobrze, jeszcze jeden balejaz i powinnam byc cala w miodowym blondzie :-D zmiana jak niewiem co, bo zawsze mialam ciemne wlosy :p moje naturalne to takie mysie są :p
Do tego glowa mnie boli, dzieciaki wariują... :p a na dworze wciaz pada z malymi przerwami... :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Herbata no wlasnie nie wiem, ta baba taka upierdliwa jest ze masakra. a juz hajtnieta bo w ostatnia sobote mieli slub.
Liza co sie dzieje z rodzicami??
 
Do góry