reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Siedze teraz na dzieciaczkaach czerwcowych z 2012 i kobitka juz jest w 8 tc nastepnej ciaży a niunio dopiero 30 skończy roczek. Nie wyobrazam sobie tego. Tym bardziej że wiecej nie planujemy. troszkę nas zagaduja w domu z nastepnym maluchem ale nie ma takiej opcji koniec jak będzie trzeba to sie na zabieg umówie podwiązania hahaha
 
reklama
Hej ... A więc w czwartek o 9 zawitamy w Irlandii ... mega się boję no alee ....

Pogoda się poprawiła cały dzień na dworze siedzieliśmy ..
 
papitka no wlasnie mialam napisac to co Wampi :-) u mnie jest 17 miesiecy, moje dziecko mialo 8 jak bylam w kolejnej. uwazam to za super sprawe choc nie planowalam, nie pisze tego zeby sie na sile pocieszyc. teraz z perpsektywy czasu uwazam ze dobrze sie stalo, mlodsza juz przepada za starsza. wiem ze sie beda razem swietnie bawily. czemu nie chcesz drugiego jesli moge zapytac?
 
Hej


Papitka miedzy mną a moim bratem bylo rok i 2 tygodnie roznicy. Fakt na początku bywalo ciezko ( mama tak twierdzi .. ja nie pamietam :D ), tato non stop w pracy ona sama z dwojką maluchów.. ale mielismy super kontakt.Kuzynka moja ma dwoje dzieci miedzy ktorymi jest 17 m-cy roznicy.. i teraz super sie dogadują./ miedzy moimi jest 4 lata.. i zanim dojdą do porozumienia to jeszcze troche minie. ale za to jak urodzilam Oskara F byl na tyle samodzielny i odchowany ze w sumie nie wymagal az tyle mojej uwagi. prawie cale dnie spedzal w p-lu.. wiec ja do popoludnia mialam tylko jedno dziecko w domu.

sen mi odszedł.. pol godziny temu ziewalam ze prawie zasnelam nad kanapką.. a teraz?? oczy otwarte jak po 3 kawach..
 
A My korzystamy z pogody i spacerujemy wiec nie za bardzo mam czas choc codziennie was czytam ;D Mala zadowolona je sobie nowe rzeczy a raczej smakuje;p Dzis przy kapieli mi pol pokoju zalala bylo zabawnie;D
 
Papitka moja była sąsiadka na dwoje dzieci z tego samego rocznika- jedno ze stycznia a drugie z grudnia. Ale ona to w ogóle jest dobra, na te czasy 10 dzieci ma:szok:
Milena powodzenia;-) a na długo lecicie?
Gosia dlatego my szybko przenieśliśmy się do dużej wanny bo inaczej cały pokój zalany był;-)
Renata ja też coś spać nie mogę...
 
witam się z kawusią, moje oczy wyglądają o tak :szok:
padłam wczoraj spać, nic się nie uczyłam, za to dziś o 3.30 wstałam i wertuję te notatki.

mój niusio wczoraj z teściową na wieś pojechał, zobaczę go dopiero w niedzielę wieczorem :-(
ale taki dumny wsiadł do samochodu teścia, trochę mu łezka się w oczku zakręciła...

sorki, poodpisuje wam w poniedziałek, trzymajcie za mnie kciuki dziś zaliczenie z pedagogiki, jutro z fizjologi ukł. pokarmowego, wydalniczego, rozrodczego, endokrynnego :)
 
Milena no to powodzenia mam nadzieje że bedziesz się odzywała tutaj.
Dziewczyny a no tak jakos wyszło że nastepnego nie planujemy i licze na to że przypadkowo też się nie przydaży. Między mną a siostrą jest 14 m-cy różnicy wiec wiem jak to jest jak jest mała różnica ale u nas za wcześnie żeby mieć drugie a potem kuba pójdzie do przedszkola ja do pracy więc też na drugie to nie będzie dobry czas a ja malucha do żłobka nie dam a zostawić nie będę miała z kim. A jeszcze później to już nie chce bo za duza różnica wieku z pieluch wyrosne i znowu w nie się pakowała nie bedę. śmieszny jest mój plan na życie ale licze na to ze się sprawki.:-D Kubulek własnie sie obudził. U nas gorąco jest jak nie wiem. Dzisiaj znowu cały dzień na dworku. Miłego dzionka jak kuba po południu kimnie to wpadne coś skrobnać.
 
reklama
Mala usnela jak wstanie dam jesc i na spacerek bo pogoda dopisuje;)

Papitka My z moim drugie planujemy jak mala pojdzie do podstawowki;) Wiem ze to duza roznica wieku ale wiem ze bede miala jaka taka pomoc i nie az tyle zazdrosci ale co ma byc to bedzie;) Jak narazie tez dla mnie to za wzesie a drugie;)

Asik tylko u as jest problem bo mam kabine prysznicowa a szkoda;/

Mariolcia kciuki zacisniete;)

Milenaa powodzenia;)
 
Do góry