reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

wampi

..::..::..::..
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2009
Postów
5 456
Wątek dla stałych bywalczyń, młodych mam z większym stażem ;-)
 
reklama
Ta dla tych mam co są już stare i pomarszczone co by się odnalazly po latach nieobecności:-D kochane gdzie jestescie??:-D robimy reaktywacje:cool2::sorry2::-p


a w ogole to weźcie wy mnie skutecznie wywalcie na porodówkę bo ja już chcę:-D hahaha wczoraj chyba nawet skurcze miałam:-D ale położyłam się na prawym boku i mi przeszło po 20min...
 
Ostatnia edycja:
No no ja to na bank się tu zaliczam już 4 lata na forum więc niezły staż :-p

KAAMAA - o znalazła się zguba :-p
 
femme u mnie we wrześniu stuknie 4 :-p kurcze, jak tak sobie pomyślę, to ile czasu ja tu spędziłam :-p
 
reklama
ANETKA - no właśnie tak spojrzałam a kurcze nie pamiętam Cię za tamtych czasów na MM ty od razu zaczęłaś pisać na tym wątku ?
 
Do góry