reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MŁODE PIERWIASTKI

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No pewnie, ze tak!Tak sobie tylko żartujemy o naszym wieku! No wiecie ja mam już siostrzeńca w wieku 22 lata, więc on ma młodą ciocię!
 
reklama
A pewnie, że żartujemy z tym wiekiem :) Ciągle się czuję jak nastolatka :D A że czasem dogryzam Arturkowi, że jest stara dupa? ;) To tak z miłości, hehe.
 
Ja chyba tez z grupy "babciowej" :) - w pazdzierniku skonczylam 30 latek :(

Najpierw studia, potem praca... Mam dosc odpowiedzialne stanowisko w duzej firmie i bobasowe plany zawsze odkladalismy na pozniej. Ale w koncu przyszedl czas, bo zycia bez dzidzi nigdy nie potrafilam sobie wyobrazic :)

Troche sie martwie, ze z drugim bobasem moze byc kiepsko, bo nie chce miec dzieci w malym odstepie czasu - myslelismy, zeby odczekac jakies minimum 3-4 latka. Ale skoro babcia lidijki dala rade z trojka, to chyba sa jednak szanse na sisostrzyczke dla Norbiego :)
 
Pewko, ze zdążymy. Moja mamcia urodziła mnie jak miała 39 lat. Zawsze ze mnie się śmieli że jestrem z resztek, ja bylam zawsze herlak, tadek niejadek itp. Ale jak zaczełam dojrzewać, a tak własciwie po 25 roku życia to już wcale nie widać, ze jestem z resztek.
Tak, że spoko. My też chcemy cit ochowac i dzidzię i starać się o siostrzyczkę dla Mateuszka a może 2:)
 
Ja mam 25 lat (w sierpniu skończę 26) mój mąż jest z tego samego rocznika co ja. Znamy się prawie 6 lat a po ślubie jesteśmy 1,5 roku. O dzidzi zaczeliśmy myśleć w wakacje 2004 (tuż po ślubie) - wtedy zaczęłam się przygotowywać: badania, szczepienia na hbs, no i wyszło kilka problemów więc leczenie też odbyłam... Za 2 staraniem już się udało i w lipcu zrobiliśmy Oliwkę!
Myślę, że teraz mam idealny wiek, chociaż w pracy zawsze jest dużo do zrobienia - ale gdybym się na to oglądała chyba nigdy nie miałabym czasu na maleństwo.
Teraz jesteśmy w stanie zapewnić dziecku wszystko czego będzie potrzebowało i mam nadzieję rodzeństwo też tak w odstępie 2 lata - tyle że ja chcę mieć trójkę dzieci.
 
Witam!!!!

Ja mam 25 latek a dokładnie w czerwcu skończę 26, chyba tak samo jak anek. Mamusią zostnę już niedugo bo w lutym :) :) :) Dzieciątko zaplanowałam po zakończeniu szkoły czyli w czerwcu 2005 r. i tak się stało, że udało nam się za pierwszym razem!!!!!
Teraz już nie mogę się doczekać jak będę miała swoją małą ninię przy sobie!!!!!!!
 
Ja tradycyjie muszę mieć coś wspólnego z Anek@, więc nawet jestesmy w tym samym wieku ;) ja skończę 26 we wrześniu b.r. no i tyle samo wiosenek mam co Magdaleona :)

My jestesmy 2,5 roku po slubie, a o malenstwie zaczelismy myslec w maju 2005 a w lipcu juz sie udalo stworzyć Kubusia i na niego czekamy :)

Ja nie uważam, żeby wiek 30 kilku lat był zły na dziecko... teraz tak naprawde wiele par zaczyna od tego momentu życia mysleć o maleństwie... takie czasy :-[

 
Anek a tak sie zapytam Ty chyba z Wawy jestes?  :laugh:  ;D pytam tak z ciekawosci bo jesli tak to mozemy dodac nastepna wspolna rzecz do listy :laugh: Anek ja cos czuje ze my w tym samym dniu urodzimy ;D
 
reklama
Ja mam nadzieje ze moja dzidzia bedzie ze mna juz na swieta wielkanocne :laugh:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry