reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MŁODE PIERWIASTKI

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

kara1980

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2005
Postów
158
Chociaz to moje drugie dziecko to zakładam wątek dla "młodych " latami mamuś .Moje pierwsze dziecko urodzilam w wieku 21 lat i wtedy czulam sie jak "siusiara" chociaz to dziecko bylo zaplanowane i wyczekiwane, a teraz mam 26 lat i ciekawa jestem jakie sa tendencje wiekowe pierwiastek, czy nadal bede jedną z najmłodszych na oddziale połozniczym :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
I tak ci nieżle poszło 2 miesiace i juz ja mialam gorzej o pierwsze starałam sie 6 mcy, a o drugie przeszlo 4 lata :mad:ale juz jest w brzusiu i sie dobrze ma :laugh:
 
Sama się dziwiłąm że tak szybciutko nasze starania powiodły sie.I teraz nie moge sie doczekać mojej kruszynki w domu.Jak ogladam ciuszki to chiała bym już je zakładać dzidzi.
 
Ja mam lat 26 i spodziewam się pierwszej dzidzi. Jak najbardziej czuję się młodo. Myślę, że teraz dziewczyny trochę rozważniej podchodzą do macierzyństwa i chociaż zawsze znajdą się piętnastolatki, które będą zachodziły w ciążę to teraz dużą wagę przywiązuje się do zapewnienia dziecku godnego bytu i wykształcenia w przyszłości (co również niesie ze sobą wydatki). Poza tym coraz częściej spotyka się kobiety tzw "businesswoman", które nie patrząc na karierę decydują się na dziecko, bo wiedzą, że później może być za późno, a obecne udogodnienia w postaci "opiekunek" umożliwiają im pogodzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Oczywiście zawsze są wyjątki ale ja zauważyłam ostatnio taką tendencję.
 
zGODZE sie z toba ja własnie tak myslałam przy piewszym dziecku bylismy tkz. "ustawieni" wiec nie mielismy na co czekac i robilismy ;D nasza dzidzie, a teraz druga, a mąż sie smieje ze produkcje dopiero rozkręcamy :laugh:
 
Ja mam 22 (no, za chwile 23) i dzidzia tez jest jak najbardziej planowana, a marzylismy o niej juz od dawna dawna, tylko nie bylo funduszy :( Teraz mamy szanse, ze na styk sobie poradzimy, a ze rodzinka jest dla nas najwazniejsza, to zdecydowalismy na malenstwo wlasnie teraz. (Udalo nam sie za pierwszym razem)
 
IRLANDIA NO CO TY nie zartuj ja jestem o rok młodsza a i tak mamwrazenie ze młode baaardzo z nas mamy, teraz raczej pozniej kobiet decyduja sie zostac mamami
RYBCIA z tymi ciuszkami toja tez tak mam i juz powyciagalam wszystko po córci i naszykowane lezy, a dzisij dostalam od kogos wózek i bawimy sie z NATALKą , jeżdzimy sobie po domu i tak sobie mysle ta dzidzia taka malutka  a ten wóźio taaaaki wielki .
 
reklama
Ja mam 25 lat w czerwcu stuknie 26 z decyzja o dziecku musielismy troche poczekac ...tzn. najpierw studia, pozniej szukanie pracy, slub. Jestesmy razem ponad 4 lata, 7 miesiecy po slubie a decyzje o dzidzi podjelismy w lipcu ze juz chyba czas cos zadzialac..no i w tym samym miesiacu udalo sie ;D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry