reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsza ciąża ?

Jeżeli testy wyszły Ci pozytywne 3 dni po spodziewanej miesiączce to owulacja mogła się przesunąć góra kilka dni. A w obrazie usg jest aż 2 tygodnie różnicy. Nie mniej jednak zrób betę i powtórz ją po 48h. Na wizytę umówiłabym się chyba trochę wcześniej.
 
reklama
Ja byłam w ostatniej ciąży na USG jak było 5t4d z miesiączki. Na USG był pęcherzyk z ciałkiem żółtym i wg pomiarów wychodziło 4t1d więc sporą roznica. Na kolejnym USG już się wyrównali różnica wynosiła dwa dni. Urodziłam dokładnie w dniu terminu z OM.
Wiadomo każdy inaczej ale nie zamartwiaj się na zapas. Każde przesunięcie chociażby o milimetr może zmienić pomiar
Dziękuje takie pozytywne historie bardzo mnie pocieszają 😊
 
Aha. No ja też byłam dwa tygodnie po terminie miesięczki ok nawet znalazłam te moje pomiar co była taka różnica Screenshot_2021-04-08-22-39-59-272_com.miui.gallery.jpg
 
reklama
A pozytywny test kiedy Ci wyszedł ?
Dwa dni przed miesiączką był negatywny potem było plamienie jak się okazało implantacyjne bo dosłownie wieczorem trochę i rano już czysto a test robiłam chyba dzień lub dwa po terminie miesiączki i wtedy też badanie bety z wynikiem 47
 
Do góry