reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

reklama
Dziewczyny, gratuluję :-) każdej z osobna. Z takimmm opóźnieniem dowiaduję się o nowych mamusiach :-)
Czy chodzi o Żanetę - Zanetee??
 
No to fajnie,że będa braciszki i siostrunie dla majówiątek .Szkoda,ze ja za stara i za biedna:-( bo pewnie tez bym sie o malucha starała tzn pewnie bym już miała;-).Ale nie te lata nie ta dolina .Mam nadzieję ,że wszystkim sie cudnie wszystko uda.Ogólnie to mam obecnie kompowstręt ale to zdrowy objaw przesilenia letniego:-)
 
Annte szkoda:( Następnym razem na pewno będą dwie:) Ja dzisiaj dostałam @ i zaczynamy:)

Katasza jak się czujesz? Są już jakieś objawy?
 
Ostatnia edycja:
Paulinka- na razie objawem jest senność. Cycki nie bolą, mdłości miałam ze 2 razy. Chyba bardziej mnie upał wykańcza.
 
To super, że dolegliwości ciążowe Cię nie męczą:) Przy takich maluchach jak nasze to oby dolegliwości było jak najmniej, bo czasu na nie nie ma:))
 
Dziewczyny gratuluję i zazdroszczę!
Boże, jak bym chciała drugiego chłopczyka, chociaż jeśli trafi się taki zakapior jak Erik, to pewnie osiwieję i wyłysięję:-D Widzę, że H. też by chciał, ale póki nie kupimy czegoś swojego, nie ma szans żebyśmy się we 4 pomieścili w 2 pokojach:-(
 
reklama
Do góry