reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Hej dziewczyny :))

a ja dopiero niedawno z wakacji znad morza wróciłam :)) to u mnie Emilka była taka mocno "problemowa", gondoli nienawidziła, chodziłyśmy na spacery tylko w chuście. Mam nadzieję że tym razem będzie lepiej. Generalnie czuję się już w miarę ok, koszmar wymiotów mam za sobą. Blizna wprawdzie boli, ale podobno nic złego się nie dzieje, więc o ile się da odpoczywam :)

A podobno druga panienka ma być :)) trwają negocjacje nad imieniem :))

Paulinka, odpoczywajcie (o ile się da:p) i baw się dobrze :))
Katasza, mnie spacerówka zdecydowanie poprawiła stosunki z wózkiem. Bo stamtąd już świat widać, a nie samo niebo - tak jak w głębokim :))
 
reklama
Ewusia, wakacje udane? Gdzie odpoczywaliscie?
Ja mam jutro wizytę i już przebieram nogami. Mam nadzieję, że poznamy płeć naszych bąbli. Jeden siurak już potwierdzony. Oby się nie zmieniło.
Paulinka, udanego wypoczynku.
 
Najpierw byliśmy w Chłapowie na tydzień, a potem w Borach Tucholskich na 5 dni.. taka malutka miejscowość, Wygonin. Firma mojego męża ma tam domek, także nie kosztowało nas to wiele a odpoczęliśmy (na ile się da oczywiście, przy dwulatku:p)

Annte trzymam kciuki za wizytę :) daj znać jak będziesz po, jakiej płci jest drugi maluszek. :) Imiona wybrane?
 
Ewusia, wiadomo że przy dZiecku za wiele nie odpoczniesz ale zawsze to zmiana klimatu.
Gin zdiagnozował drugą dziewczynkę. Ale 14.07 idę na połówkowe usg do innego gina bo mojego chyba rutyna dopadła i jakiś niemrawy ci do dokładnych oględzin.
 
A ja się pochwalę pierwszym ząbkiem Ali- dolna prawa jedyneczka już przebita a na dniach dołączy do niej lewa :-)
 
Annte gratuluję parki:))
Ewusia gratuluję drugiej dziewczynki:)
Katasza gratuluję Aluni pierwszego ząbka:)
Oj ciężko z dzieciakami wypocząć. Mikołaj to żywe srebro, wszędzie go pełno, więc w dzień trzeba się za nim nabiegać, a w nocy Marcel daje czadu... No, żeby co dwie godziny jeść, a potem jeszcze nie bardzo chcieć spać to chyba trzeba nie mieć serca dla mamuni:))))
 
Annte jej jak fajnie, że parka będzie :)) gratuluję ! jak się czujesz?
Katasza strasznie szybko ten czas leci, dopiero co ja dołączałam do staraczek a Ty w ciąży byłaś, a tu już ząbki się pokazują :))
Paulinka, przygotowuję się wewnętrznie już na taki sajgon, bo nieprzespane noce to u Mili była norma, a teraz jej wszędzie pełno, więc przypuszczam że będę musiała za nią gonić z drugim maluchem na ręku :)

Okropne te upały. Musiałam wziąć parę dni wolnego w pracy, bo nie daję rady. Spuchnięta jestem cała, zawroty głowy mi się zdarzają, a w biurze temperatura taka, że możemy jajka smażyć . Na dodatek przez ten gorąc Emilka niemożliwie marudna. Trudno się dziwić, dziecku też ciepło i sobie z tym nie radzi. Czekam z utęsknieniem na ochłodzenie i przebieram nogami na myśl o czwartku, bo wtedy mam wizytę :))
 
Ewusia jak ci ciąża mija? zaraz półmetek będzie- strasznie ten czas leci :szok:

Ala ma już 2 ząbki i chyba kolejne się szykują bo objawy pojawiły się jak przy pierwszych. Poza tym rośnie mi kluseczka- na domowej wadze już 7 kilo wyskoczyło.
 
reklama
Hej hej :))

Katasza "jakoś" mija.. ale bez porównania, inaczej niż przy Emilce. W pierwszej ciąży mogłam góry przenosić, energii miałam za pięcioro i zero dolegliwości. Teraz - migreny, drętwienie nóg (podobno niedobór witamin, które suplementuję wytrwale;P) zawroty głowy i w ogóle wszystkie gratisy. Mam tylko nadzieję, że mała będzie spokojniejsza niż Mili jak się urodzi :)) 13 sierpnia mamy drugie prenatalne, już przebieram nogami :)) nadal pracuję , ale średnio raz w miesiącu muszę iść na tydzień L4 bo nie wyrabiam, niestety..

Czas strasznie szybko mija.. aż się nie chce wierzyć, że Twoja Ala ma już cztery miesiące :)) duża z niej dziewczynka i strasznie szybko ząbki ma :)) wrzuć jakieś aktualne zdjęcia :))

Dziewczyny a co u Was... ? Annte jak się czujesz?
 
Do góry