reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Hej. U mnie wszystko ok. Czuje się do też tylko już ciężko z wykonywaniem prostych czynności. Bolą mnie nogi i biorę już coś na krążenie. Maluchy rosną i mają się dobrze. Ważą już po ok 500 g. DZisiaj jakieś zawroty głowy mam więc leżę. N z babcia buszuje. Ewusia a który Ty tydZień jetes bo mi w tel nie wyświetla.
 
reklama
Oj Ewusia leci ten czas, leci- za tydzień Ali już 5 miesięcy stuknie
015.jpg
Tak się aktualnie prezentuje moja młodsza panna. Dzisiaj była pierwszy raz na basenie i strasznie jej się podobało- w wodzie spędziła prawie 1,5 godziny a drugie tyle spała sobie w wózku a mamusia relaksowała się w basenach.
Poprzedni tydzień spędziłyśmy z dziewczynkami u moich rodziców choć nie powiem żebym jakoś szczególnie odpoczęła bo oboje jeszcze pracują więc i tak większość dnia były na mojej głowie. Mimo to łatwiej było Ulkę ogarnąć latającą po ogrodzie niż po osiedlu.
 

Załączniki

  • 015.jpg
    015.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 82
Katasza, Twoja młodsza Ślicznotka to już widzę ma na główce więcej włosków niż moja dwuletnia przeszło panienka :p cudna jest :))

Annte już 19 tydzień :)) ii jesteśmy po drugich prenatalnych.. mamy na piśmie że to "prawidłowe żeńskie narządy płciowe" także Michał zostaje sam na placu boju :)) a poza tym wszystko ok, tylko Malutka strasznie szybko rośnie - przeciętnie podobno dziecko w tym okresie ma ok 200-250 gram, a nasza już 321 :)) i długość kości udowej wykracza ponad normę :)) migreny jak jestem na zwolnieniu znikają jak zaczarowane, ale w tym tygodniu już wypadało by chociaż na parę dni się pojawić. W piątek idę na krzywą, także też urlop muszę sobie wypisać :))
 
Ewusia o kawał pannicy już:) A imię wybrane? Mój Marcel w 20t2dc miał prawie 400 gram, więc też był raczej duży:) Teraz byczuś ma ponad 7 kg i nosi ubranka 68-74:) Zębów jeszcze nie mamy, włoski się wytarły, ale za to gada czasami więcej niż MIkuś:)
 
Alusia dzisiaj na szczepieniu była więc i aktualne pomiary mamy- na 5 miesięcy waży 7600 i ma 69 cm więc mała to ona nie nie jest ;-) choć jak porównam ją z miesiąc młodszym Marcelem to się zastanawiam :tak: Ale najważniejsze, że zdrowa.

Annte- jak po wizycie? Nic się nie chwalisz bąbelkami
 
Katasza Alunia taka fajna okrąglutka jest:) nózie ma takie cudowne:) Jak kiedyś zobaczyłam te fałdki na jakimś zdjęciu na fb to się z miejsca zakochałam:) Mój Marcel fałdki jakieś tam ma, ale taki raczej nabity i dość długi jest:)

Annte pochwal się fotkami bąbli:)
 
Już po wizycie.
Dzieci zdrowe. Jednak dziewczynka i chłopiec. Rozwijają się dobrze.
Ale skrócona szyjka do 2,9cm. Od poniedZiałku szpital, kroplówki na uspokojenie i sterydy na płuca. Więc prosZę o kciuki.
 
reklama
Do góry