reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Katasza testy pappa sa do D .to statystyka jak już bardzo musisz to rób amnio wtedy jest 99% wiedzy,a nie takie wiadomości ,że tyle i tyle kobiet w tym samym wieku z identycznym wynikiem urodzi dziecko chore czyli np na 1000 przypadków ciąż u kobiet w tym samym wieku i tymi samymi wynikami urodzi sie jedno chore dla mnie to paranoja .Mnie test podwójny dał jedynie niepotrzebnego stresa wcale o niego nie prosiłam zrobili i żałuję.
 
reklama
Azula ja wiem, że to statystyka a test podwójny daje tylko 90% pewności. Do amniopunkcji wskazań jako takich nie ma bo niby nie jestem w grupie ryzyka. Moja ginka też nie naciska na test podwójny ale poinformowała mnie, że mogę go zrobić. No i wiadomo- są to koszty i stres ale z drugiej strony chyba wolę wiedzieć. Jeśli wyniki wyjdą złe albo mocno podejrzane to pewnie na amnio też się zdecyduję.
 
Katasza rób jak uważasz według mnie to bezsensu tym bardziej ,że im starsza kobieta tym wynik bardziej zakłamany tyczy kobiet raczej po 35 roku życia .USG w 12 tygodniu da już dużą wiedze czy jest kość nosowa czy fałd karkowy jest w normie itp i jakby tu coś było nie halo możesz sobie teścik strzelić w innym wypadku wydaj na coś dla Ulki lub na jakąś gustowną tuniczkę dla rosnącego brzusia
 
Z ciuchów ciążowych to przy Ulce kupiłam sobie dwie pary spodni a teściowa dla mnie sukienkę i bluzkę- reszta była zwykłych ciuchów. Więc i tym razem sobie odpuszczę. A co do badania to samo usg daje 80% pewności więc jeszcze mniej. No ale mam chwilę na decyzję.
 
No to i tu się odezwę. Podczytam trochę kwietniówki, ale póki co pobieżnie przejrzałam i jednak z Wami mi dobrze :) A sama ciążowa nie będę, same stare wyjadaczki, to chyba nawet wolę tu :-p

Poza tym, że mnie blizna po cc ciągnie, to mam się dobrze i żadnych objawów nima :) Oby tak dalej :)
 
Mnie blizna po cc ciągnie co jakiś czas. Lekarz powiedział, że zrost gdzieś w środku się zrobił i dlatego tak jest. Ostatnio prawie codziennie mnie blizna ciągnie:((( He he znaczy wybawieniem byłoby dla mnie, żeby się w końcu udało i cc drugie to ten zrost wytną:) A mi się marzy sn...
 
Dziewczyny szok, gratulacje!!!!!!!!!
Nie wiedzialam nawet, ze sie staracie tak szybko. Przeciez te nasze maluchy to jeszcze dzidzie, ja z 3,5 roczniakiem i Mia nie wiedzialam jak sie nazywam a co dopiero z nie calym 2 latkiem! Podziawiam i jeszcze raz gratulacje!
 
Ponieważ wiem, że usychacie z pragnienia czekając na informacje z dzisiejszej wizyty więc piszę ;-)

Dzidzia ma się dobrze, według pomiarów z usg jest 2 dni "starsza" niż wskazywałaby data om. Wszystko jest na swoim miejscu. Dłonie i stópki mają paluszki. Na usg nic niepokojącego nie było. Serduszko ładnie pika- 156 uderzeń na minutę.

Rozmawiałam też o porodzie i na chwilę obecną jestem w 99% zdecydowana na drugie cc. Raczej mi się nie odwidzi ale na wszelki wypadek zostawiam sobie ten 1% ;-)
 
reklama
Do góry