reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Ale wam zazdroszcze- tez bym chciala ale jakos brakuje kopa,checi meza i jak pomysle ze przy tym moim malym zboju mialabym sie opiekowac dzidzia to mi sie odechciewa- ale kiedys na pewno i mam nadzieje ze ktoras z was bedzie wtedy tez w ciazy bo teraz silna z was grupa:-):-)
 
reklama
andav mysle ze nie bedziesz sama, ja tez bym chciala, ale jak pomysle co mamy z Ola to mi sie odechciewa z tego wzgledu ze ona jest bardzo wymagajacym dzieckiem :/ no i drugi powod jest taki ze T. chce jeszcze poczekac
 
Jak będziecie startować to mi też dać znać, żebym Was na listę wciągnęła:) He he trzeba mieć rękę na pulsie:)Nie wyczytałam na fb Martusi się udało w tym cyklu?
 
No jestem Katasza, jestem :)
Dziś 5t6dz ciąży, przewidywany termin wg om 15 maj.
Fasolinka jest, na razie ma 2 mm, za trzy tyg wizyta u ginki. Zmieniłam gina na babeczkę i jestem jak na razie bardzo zadowolona.
Objawów oprócz lekkiego mulenia i braku @ brak. Także zaczyna się jak z Ninką. A no i jeszcze prychole mi wyskoczyły mega :)
 
Ja miałam wczoraj wizytę. Wszystko jest ok, serducho malucha bije pięknie- 151 uderzeń na minutę. Termin z usg wychodzi na 17 marca a z om na 19 więc różnica żadna, tym bardziej, że zdecydowałam się na drugie cięcie. Następna wizyta za miesiąc.
 
A ja mam mieszane uczucia, bardzo bym chciała urodzić naturalnie ale wiem, że szanse są małe, poza tym teraz jeszcze nie, ale pewnie później dojdzie strach no i chyba nie ma co ryzykować. Więc pewnie będzie drugie cc.

Katasza, super, że z maluszkiem wszystko ok! Ja mam wizytę za trzy tyg. Pewnie wtedy też usłyszę serduszko.
 
cięzarówki moje drogie, jak tak patrze na te wasze nowe suwaczki to az mnie tak fajnie serducho ściska i pomyslałam sobie kiedy to było gdy ja tak skrupulatnie czytałam i podążałam za rozwojem płodu i czekałam az suwczek bedzie sie przesuwał.....:-)
 
reklama
Dziewczyny piękne te wasze suwaczki... Katasza już 15 tydzień szok!! Już niedługo powiedzą Ci kto tam brzuszek zamieszkuje:)
A ja mam lekkiego doła 13 cykl i nic... I na pewno będzie 14, bo ten jest bezowulacyjny. W przyszłyszłym cyklu pójdę do gina namówić go na stymulację. Wcześniej owu nie było, po leczeniu anty pojawiła raz i teraz znowu jej nie ma...
 
Do góry