reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

reklama
Przekazuję dobre wieści z rana :-)

Agasim napisała:

"Hej, wczoraj 8.02 o 21 poprzez cc urodził się mój Dominik :-) waga 3600g długość 57cm. Dostał 10 pkt wszystko dobrze. Pozdrawiam Was serdecznie"

Aga- jeszcze raz serdecznie gratuluję
 
Agasim- wielkie gr​atulacje!!!! :tak:

witaj.jpg
 

Załączniki

  • witaj.jpg
    witaj.jpg
    76,7 KB · Wyświetleń: 17
hej! Dzięki Katasza za przekazanie wieści:-). Dominik urodził się cięciem cesarskim w sobotę 8 lutego. wskazaniem do cięcia okazało się mało wód płodowych, no i stare łożysko, które na usg miejscami było zwapniałe(!!!). Poza tym miałam ten nieszczęsny gbs dodatni. waga 3600g, 57 cm długości. Na szczęście dzięki Bogu nie zaraził się tym gbs-em. Od wczoraj w domku. Docieramy się jeszcze i Beatka też, ale teraz już jestem spokojna. Udało się, wreszcie... Uff! Pozdrawiamy i wszystkiego najlepszego życzymy!
 
reklama
Do góry