reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Nie zdążyłam, @ przyszła :((( Albo test felerny albo jakieś inne "coś" :( póki co wybieram się kontrolnie do ginekologa w przyszłym tygodniu, wypadałoby się może przejrzeć. Pocieszam się że to dopiero w sumie drugi cykl starań, ale i tak jakoś smutno mi... :(
 
reklama
Ewusia,@ wcale nie wyklucza ciąży. Zrób jeszcze jeden test i idź na betę i do gina. Jak leżałam w szpitalu leżała ze mną dziewczyna, która w 18 tc dowiedziała się, że jest w ciąży bo miała normalne @.
A nawet jeśli nie jesteś teraz to będziesz już za miesiąc! Głowa do góry!
 
Ewusia- przykro mi ale tak jak Annte pisze- zrób jeszcze jeden test- przecież ten pierwszy z jakiegoś powodu wyszedł pozytywnie
 
No to będziemy trzymać kciuki:))) Ja we wtorek będę zaczynać 8 miesiąc, więc mam nadzieję, że obie będziemy miały co świętować:))))
 
Dzięki Paulinko! Oby tak też było! Ale ten czas pędzi! 8 mc. Masakra.

Ewusia1986, jak tam sytuacja u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Ewusia1986, Annte- trzymam kciuki, żeby się udało zafasolkować tym razem.

Paulinka, 8 miesiąc, ależ to zleciało;-), w 31 tygodniu dowiedziałam się, że nasza Anitka z brzuszka będzie Dominikiem heheh. Jeszcze 9 tygodni i będziesz tuliła maleństwo w ramionach:-D
 
reklama
Agasim Dominik ma już dwa miesiące!!! Szok, ale ten czas leci:) W sumie u mnie to jeszcze półtora miesiąca i mogę rodzić... Wymęczyła mnie ta ciąża i nie ma zamiaru odpuścić na te ostatnie tygodnie...
Annte jak test?
Ewusia co tam u Ciebie?
A gdzie reszta ciężaróweczek?:)
 
Do góry