reklama

Młodzi rodzice

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez prosto, 21 Marzec 2009.

1. prosto

prosto Początkująca w BB

Witam panow i panie
    Mam 18 lat moja dziewczyna tez ma 18 lat i okazało sie ze wpadlismy.Ani ja ani moja dziewczyna nie chcemy pozbyc sie dziecka.Razem z dziewczyna postanowilismy ze wychowamy to dziecko bo ja nie mam sumienia pozbyc sie dziecka i wyslac moja dziewczyne na skrobanke.Bo dziecko to rez zywy organizm i dziecko nie zostanie w szpitalu bo chcemy go wychowac.Moja dziewczyna ma młodsza siostre(Emilka) która sie opiekuje.Emilka chodzi juz do przeczkola wiec mój dziewczyna jest troche obeznana z dziecmi ale ja niestety nie.Jestem noga nic praktycznie nie wiem na temat dzieci
    i potrzebuje pomocy wiec bardzo prosze o pisanie na tym watku.pozdawiam prosto

2. umi2

umi2 Fanka BB :)

Witaj. najlepiej bedze jesl wejdziesz na wątek młode mamy przyszłe i obecne wiem ze jestes chłopakiem ale to nikomu nie przeszkadza:-) wejdz tam a szybko znajdziesz odpowiedz na nurtujace cie pytania.
    Powodzenia

3. reklama
  4. Angelina_Jolie

Angelina_Jolie Aktywna w BB

Twoje teksty, że "nie wyślesz dziewczyny na skrobankę", są tak żenujące, jakbyś conajmniej łaskę zrobił, że zdecydowałeś się na przyjście na świat twojego dziecka. Życzę ci, abyś spojrzał na to z zupełnie innego punktu widzenia.

5. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

No ale on jest łaskawy bo inny to by wysłał :-D
    A tak serio.To rozejrzyj się na forum.Jest też dział dla ojców choc oni pewnie nie poradzą Ci jak zmienic pieluchę :sorry:

Poleć forum