reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mniam mniam- nasze zachcianki:D- co nam wolno/a czego nie- o JEDZONKU:)

yustynia

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
R.usałko rosołek mniam, już mi ślinka cieknie, w zasadzie to jest jedyna moja ulubiona wyjatkowa zupa, którą toleruję, inne też jem ale do tej mam szczególny sentyment.

Ja dzisiaj zajadam się sałatką z pomidora, zielonego ogórka i rzodkiewki, do tego z kostkami sera żółtego i odrobina śmietany, do sałatki podgryzam chlebek z ... żółtym serem, tak mnie na ten ser wzięło ;-)

reklama

isabell4891

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny ale mi narobiłyście ochoty na rosołek:tak:,chyba jutro sobie zrobię:-D

yustynia

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Sałatki za mną chodzą. Pomocy. Brokuły mile widziane, główek już zresztą parę zjadłam.
Czy może ktoś polecić lekkie, proste i sprawdzoen przepisy na takie zielone sałatki, znaczy z zielonymi warzywkami, bo tak jak pisałam na głównym wątku, takie są dla nas wskazane.
No i rzerzucha chodzi mi po głowie. Chyba gdzies znajdę nasionka.

yustynia

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Zerknijcie na forum czerwcówek.
Znajduje się tam przepis na kurczaka w cieście francuskim. Rewelacja.

emih

Rozwiązania
0
Yustynia, to załóż wątek z przepismi :-) I ściagaj wszystko co uważasz za super przepis, chętnie poeksperymentuję.

Ja uwielbiam sałatke- nazywam ją wiosenną- z kurczakiem wędzonym i szczerze polecam (można ją wciągać tonami :szok:)
Pół kapusty pekińskiej, pęczek rzodkiewki, szczypiorku, ogórek, pół czerwonej (lub innej) papryki, pomidor, udko wędzone kurczaka- doprawic łyżką- dwiema majonezu (+ew. jogurt naturalny), pieprzem, sola :-) SMACZNEGO

emih

Rozwiązania
0
U mnie jednak zachcianki zostały przycmione mdłościami :eek: :eek: :eek: Poczytałam sobie to i owo... nie sądziłam że mogą tak długo trwać... "Dolegliwości ze strony układu pokarmowego- zaparcia, nudności, wymioty, zgaga, jadłowstręt, wrażliwość na zapachy- występują od około 6-8 tygodnia i zazwyczaj trwają do około 12-14 tygodnia ciąży. RADY: Z porannego wstawania zrób rytuał, najpierw drobna przekąska: zjedz powoli kilka krakersów, sucharków, wypij małymi łyczkami trochę wody. Śniadanie zjedz trochę później. Jedz często, ale małymi porcjami, dużo pij, szczególnie wody z cytryną lub imbirem (naturalny środek przeciwwymiotny). Unikaj intensywnych zapachów. Jeśli mdłości i/lub nudności bardzo ci dokuczają – zgłoś to lekarzowi".

Vanilka

Miasto
UK
Rozwiązania
0
A ja marze od kilku godzin o pączku z dzemem !!!!I chyba wysle m do sklepu :tak:wczoraj za to o 21 jechal po lody vaniliowe :-p:-p:-prazem w trojke na noc zjedlismy ;-)

ania_pestka

Rozwiązania
0
Jedyne co ostatnio zjadłam ze smakiem to....wstyd się przyznać bo zdrowe to nie jest:eek:...zupka chińska...w lodówce wszystko pozaczynane i jak coś raz zjem to już więcej na to patrzeć nie mogę, wczoraj zrobiłam moją ulubioną zupę brokułową i nawet nie spróbowałam:eek: tak mi śmierdziała...

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
mam to samo, totalne obrzydzenie do wszystkiego ..ewentualnie moge zjesc cos jak ktos gotowe mi poda...ale jak np. wczoraj robilam kurczaki....jezusicu jakie wstretne, gdzie kiedys uwielbialam te pieczone z piekarnika!....
gofry z bita smietana byly wczoraj w miare ok:sorry:

reklama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
u mnie niestety był dzień gdzie się poddałam i wcinałam kanapkę z MC donalda , wow to był chyba najlepszy hamburger jakiego jadłam :zawstydzona/y:

a w weekend kochana mamunia gołąbki mi zrobi :-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry