reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mniam mniam- nasze zachcianki:D- co nam wolno/a czego nie- o JEDZONKU:)

i ja dzis kupilam sobie sloodziutkie-pyszne truskaweczki!...mniam..prosto z Polski!!!

i tonami jem pomidory;)
 
reklama
A ja codziennie muszę zjeść kiwi:-D Jakoś tak mam chcicę że cały koszyczek sobie kupiłam i tak jem 1-2 dziennie, ale już się kończą, do tego ostatnio zjadłam ponad ćwierć arbuza taki był dobry:-D
Hmmm... a z takiego "normalnego" jedzenia to zjadłabym sobie spaghetti, ale nie biorę się za robienie bo jak ostatnio robiłam sos (po raz pierwszy), to tak go zagęściłam że w smaku był jak mąka:-:)zawstydzona/y: Nie mam talentu do gotowania...
 
Też zaczęłyscie jeść za troje albo czworo w tej końcówce ciąży ?:-p
jeju ja jem naprawdę na potęgę, 2 śniadania, obiad, w miedzy czasie owoce, warzywka, jogurty... 2 kolacje!!! :-p olaboga :-D
dobrze że słodycze to tylko co jakis czas ;-) ale owocom się nie mogę oprzec - one mówią do mnie hehhe -WEŹ MNIE :-D
 
Do góry