reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mniam - spis treści

Kochana Aniu, to nie drobiazgowosc, to prawa autorskie ;-)
A jak ktos by mial pytania odnosnie, to co ja odpowiem :-[
ania
 
reklama
Skoro tak, to proszę bardzo, STATYSTYKI ;) 8) O0

tylko uprzedzam, że mogę się mylić!!! ;D

PIERWSZE MIEJSCE - Magdabial - 9 przepisów!!! Jeee!!! (tu następuje krzyk i machanie łapami jak u Kermita) i fanfary :) :) :) Gratulujemy! Wygrała pani robota kuchennego! ;D

DRUGIE MIEJSCE - Aniaz - 8 przepisów - Łoooł! (jak wyżej). Druga nagroda to wałek! Proszę docenić wielofunkcyjność!

TRZECIE MIEJSCE - Ania28 - 6 przepisów - Brawoooo! I cukier waniliowy dla pani!

Tuż o włos, ale niestety nie zmieściła się na podjum:

Giza - 5 - i NAGRODA DZIENNIKARZY ZA ZUPĘ BROKUŁOWĄ

Wiele sobie po pani obiecujemy w kolejnej edycji naszego konkursu!!!

A następnie
Toja - 4 I I NAGRODA STOWARZYSZENIA DROBIARSKIEGO ZA SAŁATKĘ Z WĘDZONEJ KURY!
Margot - 4 i SPECJALNA NAGRODA JURY ZA PASTĘ Z AWOKADO i to wcale nie dlatego, że ma wtyki w jury!!!
Mimi - 4 i NAGRODA MIESIĘCZNIKA PLAYBOY ZA UŻYWANIE PRODUKTÓW O CHARAKTERZE AFRODYZJAKÓW! Czekoladowy...
Asiuleks - 4 i WIELKA SPECJALNA NAGRODA JURY ZA RAFAELLO!!! i ZA TO SAMO NAGRODA PUBLICZNOŚCI! gratulujemy!!!!!!!
Marianeczka - 3 - i NAGRODA ŚRODOWISK TWÓRCZYCH ZA ZUPĘ POKRZYWOWĄ!

No a panie to muszą jeszcze popracować!!! Prosimy gonić peleton. W końcu wszyscy wiedzą, że miejsce bab jest przy dzieciach i garach, he, he, he.

Betti - 2
Aga75 -2
Kaś - 1
Elwis - 1
Doxa - 1

O takich kobietach jak Elcia to w ogóle mowy nie ma. Bo takich kobiet nie ma. Pani nie istnieje. :police:

 
No proszę, ta wzmianka na szarym dole chyba pogoni mnie do działania
ale kiedy ???  ;D ;D ;D

Gratuluję wyróżnionym!
 
...............nie wspomnę że kończyłam gastronomik z tytułem:
technik technologii żywienia zbiorowego  ;D

Po prostu nie lubię się chwalić na forum swoimi umiejętnościami
rotfl.GIF
 
reklama
Do góry