reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MNIAM_MNIAM-wszystko o jedzeniu naszych szkrabów

u nas gluten kaza wprowadzac juz w 4 mż nawet wczoraj przyszlu mi próbki kaszek zbozowych ehh ale ja wole poczekac Ryzowe i kukurydziane tez są dobre ..aa nawet mi ciasteczka przyszly do ciamkania od 4 mż.. trudno sie połapać w tym wszystkim
 
reklama
A mi kazali wprowadzać gluten od 5 mż. Kaszkę manną dawać do zupki jarzynowej, którą też mam wprowadzić w 5 m-cu. Tylko fioletowego pojęcia nie mam jak ja mam to zrobić... Czytam i czytam schematy żywienia i coraz głupsza jestem... HELP !!!
 
dziewuszki manna nie manna z nieba nie leci :) Trzeba czytac opakowania,naklejki i wszystko co sie da ... ale i tak z podziwu nie wyjde dzis przyszla mi kolejna reklamówka z dobrymi radami tym razem z firmy HEINZ wątróbka drobiowa z ryżem i marchewką od 4 mż bądź tu mądrym ...
 
reklama
Do góry