reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocne bóle w podbrzuszu ,bardzo prosze o radę

Patrycja240

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2021
Postów
18
Witam , za nami 1 miesiąc starania się o dzidziusia. Wykonałam test na owulacje i miałam ją 25.12. W ten dzień jak i poprzednie współżyliśmy. Dzisiaj powinnam dostać Miesiączkę lecz nie dostalam. Od Około 5 dni od owulacji miałam bolące jajniki i trwa tak do dzisiaj ( aż tyle dni co mi się nigdy nie zdarzało.) Ból piersi i krzyży. Wszystkie objawy przypominają ciążę jednak bardzo martwi mnie jedna rzecz otóż momentami mam dosyć silne bóle podbrzusza. Jednocześnie z obu stron czasem lewy czasem prawy jajnik. Nazywałabym nawet to skurczami. Bardzo się martwię bo jeśli nawet to ciąża to chyba bóle nie powinny być aż tak odczuwalne? Dzis sobota niestety, do lekarza mogę iść w poniedziałek dopiero. Test wykonam jutro rano ale bardzo martwią mnie te bóle :( Dodam że miesiączki też zawsze miałam bolesne.
 
reklama
Dziewczyny zrobilam test dzisiaj rano, dwa testy pozytywne ;)) jestem taka szczęśliwa ;) jednak jutro będę dzwonić do lekarza nalegać na to by mnie przyjął z powodu wczorajszych mocnych skurczy brzucha? Dzisiaj czuje się normalnie, jedynie wczoraj w dziej spodziewanej miesiaczki te skurcze były martwiące, co nie daje mi się aż tak cieszyć z pozytywnych testów ,pozdrawiam Zobacz załącznik 1224806
Gratulacje!
Ja dzięki takim bólom wiedziałam, że jestem w ciąży. U mnie było to odczucie rosnącej śluzówki macicy, a potem zaraz więzadeł. Ale oczywiście musisz być czujna, lepiej każdy objaw o 5 razy za dużo skonsultować z lekarzem niż nie.
 
reklama
Gratulacje!
Ja dzięki takim bólom wiedziałam, że jestem w ciąży. U mnie było to odczucie rosnącej śluzówki macicy, a potem zaraz więzadeł. Ale oczywiście musisz być czujna, lepiej każdy objaw o 5 razy za dużo skonsultować z lekarzem niż nie.
Dziękuję ;) ja też wiedzialam właśnie że to są bóle inne niż zazwyczaj i podejrzewałam ciążę. Dziewczyny a jak dowiedziałyście się o ciąży to kiedy informowaliście pracodawcę? Jestem trochę ostrożna nie chce za szybko ponieważ to dopiero początek 5 tygodnia lepiej wstrzymać się do czasu jak serduszko będzie biło? Dodam że pracuje na produkcji, nie muszę ciężko nosic ale 90 % pracy muszę chodzić wokół maszyn. Nie chcę też zaszkodzić płodowi w żaden sposób
 
Dziękuję ;) ja też wiedzialam właśnie że to są bóle inne niż zazwyczaj i podejrzewałam ciążę. Dziewczyny a jak dowiedziałyście się o ciąży to kiedy informowaliście pracodawcę? Jestem trochę ostrożna nie chce za szybko ponieważ to dopiero początek 5 tygodnia lepiej wstrzymać się do czasu jak serduszko będzie biło? Dodam że pracuje na produkcji, nie muszę ciężko nosic ale 90 % pracy muszę chodzić wokół maszyn. Nie chcę też zaszkodzić płodowi w żaden sposób
Nie ma terminu, do którego musisz poinformować pracodawcę o ciąży. Natomiast ja bym poczekała co najmniej do serduszka. Jeżeli będziesz się dobrze czuła, to niczym nie zaszkodzisz dziecku, o ile nie masz wokół chemicznych substancji, nie musisz dźwigać i nie masz w opisie swojego stanowiska wysokich ryzyk np. upadku itp. Pracodawca ma obowiązek dostosować Twoje stanowisko pracy i zakres obowiązków do wymogów stawianych mu przez przepisy chociażby w zakresie ilości godzin temu spędzanych przy komputerze.
 
Dziękuje🙂właśnie nie biorę magnezu ale dziekuje za podpowiedź właśnie sobie wezmę :) wczoraj mi pomogła kąpiel na bóle ale oczywiście nie za ciepła , do tej pory biorę kwas foliowy caly czas
Ja miałam takie kłucia i skurcze do 10tc, wszystko skończyło się dobrze, synek 23 skończy 3 miesiące, gratulacje i zdrówka życzę 😊
 
Dziękuje🙂właśnie nie biorę magnezu ale dziekuje za podpowiedź właśnie sobie wezmę :) wczoraj mi pomogła kąpiel na bóle ale oczywiście nie za ciepła , do tej pory biorę kwas foliowy caly czas
Hej ja też mam bóle jak na okres. Przy wstawaniu Ale nie zawsze i jak wchodzę po schodach albo poprostu chodzę. Dostałam luteine dopochwowo.. I witaminy dla kobiet w ciąży do 12 tyg. Dużo odpoczywaj. Słyszałam że jak nie ma plamienia to ból normalny przy ciazy. Także też czekam na następne usg czy wszystko wporzadku. W razie czego pisz :)
 
Ja w udanym cyklu od 3 do 7 dnia po owulacji miałam delikatne kłócia raz jajników, raz macicy, raz troche z prawej, pozniej z lewej. Dopiero pod koniec zorientowałam sie ze to przypomina takie subtelne skurcze. Bóle przypominające okres miałam zaraz po ujrzeniu 2 kresek a test ciążowy zrobiłam dzień przed okresem. Bóle i to dość mocne miałam gdzieś do 9/10 tygodnia ciąży, były na tyle mocne ze budziłam się w nocy i te bóle są zupełnie normalne. Aktualnie jestem 13+5.
Oczywiście nie chce Cię nakręcać, że to co teraz odczuwasz to objawy ciąży tylko zwyczajnie opisuję mój przypadek dlatego zrób jutro test.
Ja mam podobnie.. Już myślałam dziś że to jakiś torbiel..
Od samej owulacji zaczęło się w niedzielę ukłucie w prawym jajniku później ćmienia podbrzusza później trochę po lewej jajnik..
Wczoraj ukłucie na środku? W macicy?
To mój 15 dzień cyklu.. Owulacja była 10 dnia cyklu.. Martwię się.. Teraz czuję jakbym miała zakwasy na jajnikach 😅
Dzień przed tym wszystkim czyli 9 dzień cyklu były dwa stosunki..
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź ;) troszkę mnie uspokoiłaś że też Odzczuwalaś pewne bóle tuż po owulacji i nie tylko ja tak mam . Jutro zrobię test a w poniedziałek do lekarza bo nawet jeśli jestem w ciąży to byłby to 4 tydzień, to martwią mnie te bóle w podbrzuszu kròtkie ale nasilające,momentami nie wiem co ze sobą zrobić , ale ciepła kąpiel pomogła
No właśnie też tak mam:) bóle zaczęłam mieć dzisiaj o 5 rano aż mnie ten ból obudził. W sumie jestem w 18 dc. A współżyłam z mężem w 14 dniu cyklu trochę zaniepokoił mnie ten ból ale tak jak napisałaś wcześniej tylko ciepła woda pomaga albo coś ciepłego gdy położę na brzuch
 
Do góry