reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocne ruchy a lozysko na przedniej scianie

reklama
Probowali to doszlo do 2,5cm, a robilam wszystko co moglam i nic. Musieli wyciagnac, później oksytocyna to mialam skurcze co 1,5min macice taka napieta, ze az rwalo, a jwk zostalam odlaczona to nic zadnych skurczy i mam rozwarcie 3cm moze powyzej 3.
Dzisiaj mam taki dzien, ze spie, ale wczoraj i przedwczorsj bylam taka aktywna, ze szok, az mnie miesnie odbytu bolaly. Hehe. Ale no coz. Biore leki na nadcisnienie, kontroluje cisnienie i zobaczymy.
Obys juz sie nie meczyla dlugo ;)
 
Ja czulam takie delikatne muskanie motylka jakby od srodka, a pozniej przesuwanie, przeciaganie, a od jakiegos czasu jestem juz na takim etapie, ze czuje nieraz nawet nozki jego. :) bo sie wybija.
Hyhy pamietam te nogi pod zebrami w 3 trymestrze :D kurcze brakuje mi tego hyhy :p a teraz taki maly gnomek rozwala mi cale zycie w pozytywnym sensie oczywiscie :D
 
Spokojnie :) Teraz możesz czuć odbijanie piłeczki, takie jakby bąbelki a potem jeszcze będą takie mocno, że będziesz miała dość. Możesz odczuwać inne ruchy niż mówią, każdy odczuwa inaczej. Pamiętam, że ja też czekałam na każdy ruch :)
 
reklama
No to ja sie poddaje ja zadnych motylkow nie czuje
A ja bym tego motylkami nie nazwała tylko bardziej jak wzdęcia :p pierwsze ruchy poczułam nagle rano, to był 19tc i dopiero wieczorem miałam 100% pewności, że to młody się obija a nie moje jelita. Moim zdaniem to, co czułaś to właśnie był maluch.
 
reklama
Do góry