)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

moczenie się w nocy

Joanulka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja tez nie w pl. Od 5 lat w Niemczech jesteśmy zobaczymy mam nadzieję że ktoś coś a końcu pomoże
Na pewno pomogą! Spróbuj już sama z piciem wody. Możesz zrobić tablice i wklejać naklejki jako nagrodę za wypicie szklanki wody lub soku a na koniec tyg. Jakaś czekoladkę za zebrane naklejki. To motywuje dziecko i oby pomogło w tym pierwszym ważnym kroku. Xx

reklama
Rozwiązania
0
Mój syn miał ten problem do 6-7 roku życia. Robiłam badania, stosowałam alarmy, prowadziłam dzienniki. W końcu z tego wyrósł. Ale sprawdzić koniecznie trzeba. Zerknij sobie na suchyporanek.pl, kopalnia wiedzy, pediatra mi polecał.

Loisa

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A może to nie tak, że po prostu wyrósł, tylko właśnie sprawdził się np. ten alarm wybudzeniowy? Jak długo to u Was trwało, zanim syn przestał moczyć się w nocy?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Shadow* Przedszkolaki 9
kasia-matiy Zdrowe dziecko 4
M Trzylatki 4
W Dzieci urodzone w 2003 roku 0

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry