reklama

Moda

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez minozka, 22 Listopad 2005.

1. minozka

minozka Fanka BB :)

2. Agnexx

Agnexx Gość

Piękny, muszę taki kupić... ;D

3. reklama
  4. Viola240

Viola240 Fanka BB :)

Nie no superowski jeszcze ta cena ;D chyba się skuszę :laugh:

5. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Dziewczyny, węszę spisek! Nie dajcie się nabrać!!!!

Powiększyłam fotkę i co widzę?! :o TO FALSYFIKAT!!! :o :o :o :o :o

TO NIE JEST MOHEROWY BERET - TO JEST BERET Z FLAUSZU :o :o :o :o :o :o :o

6. minozka

A przeczytałaś uwagę pod zdjęciem?

Dodano 2005-11-17 16:25

UWAGA
    Pouczony przez eksperta muszę zamieścić sprostowanie. Będący przedmiotem aukcji beret nie jest wykonany z wełny kóz angielskich zwanej w Polsce moherem. Jeśli ktoś liczył na ręcznie robiony produkt brytyjskich hodowców owiec - przepraszam za pomyłkę i zobowiązuję się wycofać każdą ofertę, jesli pojawi się taka prośba. Jeśli ktoś jednak szukał elementu naszego miejskiego, polskiego folkloru, to trafił dobrze: tak to ten beret. zapraszam do licytacji

Moherowe berety to symbol :)

7. EWCIK100

Ja jednak upieram się. Zaprezentowany beret nie ma charakteru naszego symbolu narodowego. Moher to jednak co innego, inna długość włosa .. no i ta jakość!

8. moniolek

moniolek mama Martusi

Mimo wszystko towar deficytowy ja jestem za kupnem. Mąż chce taki na narty ;) a niedługo gwiazdka :)

9. minozka

ależ oczywiście że moher to owłosiona nitka... ale pomyśl... jakby brzmiało: flauszowe berety. Przeciez nie wszystkie wiadome osoby noszą moherki.
    Nie można tego brać dosłownie, aukcja znajduje się przeciez w dziwactwach umiarkowanie osobliwych :)

10. reklama
  11. axxa

axxa Fanka BB :)

moja mama miała takie dwa z czasów PRL-u... mąż jak ten zobaczył natychmiast kazał mi siłą odebrać jeden mamie...
    powiedział że za dużo tego dobrobytu jak na jedną osobę...:):)
    a jutro wybiera się w tym gustownym nakryciu głowy do pracy... skąpiec... nawet mi nie da w nim polatać... ;D ;D ;D

12. EWCIK100

Ja jednak bronię flauszowych beretow, bo to raczej symbol Francji niż naszego kołtuństwa. Ale jakby się znalazł gdzieś autentyczny egzemplarz moherowy to się piszę na zakup. ;)

Chodzi mi o to, że żartować też trzeba umieć. Autor anonsu poszedł na łatwiznę, posłużył się konwencją, ale byle jak więc może sam powinien nosić taki beret? Taka już jestem, ze czepiam się szczegółów,ale bylejakość tego żartu mnie razi.

Poleć forum