reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderacja forum

reklama
jesli moge tez sie wtracic, wydaje mi sie ze taki wątek gorąca linia, to fajna sprawa. Nie kazdy ma zawsze czas zeby przeleciec przez kilka stron glownego wątku, a baardzo czesto juz mialam takie sytuacje ze wchodzilam i dziewczyny pisaly np. Violett trzymamy kciuki itp. i nie wiedzialam o co chodzi, trzeba bylo szukac po kilka stron wczesniej. A tak to dziewczyna ktora dostala smsa od innej ze jest np w szpitalu z powodu takiego i takiego (nie koniecznie od razu poród) pisze to w tym wątku i kazda na bierzaco moze tam zajrzec i zobaczyc co sie dzieje :)
 
Też jestem za gorącą linią, gdzie będą tylko konkrety odnośnie szpitali itp. Jak niektórych dłużej nie było na forum to ciężko było się na ogólnym połapać co z nimi, czy wszystko w porządku, bo ileś stron o pogodzie itp trzeba przejrzeć....
 
Temat zawsze możecie założyć :-) Jeśli natomiast jest potrzeba przypięcia go na samej górze, może autorka tematu o to poprosić na pw lub tutaj.
 
dziewczyny a co Wy na "Kącik naszych maluszków", widziałam m.in u październikówek, można się pochwalić gdzie będzie spało nasze dzieciątko :) u mnie właśnie trwa malowanie i z chęcią się pochwalę jak kącik będzie gotowy :)
 
reklama
Do góry