reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderacja forum

Anbar ja mysle ze temat "syn czy córka - chiński kalendarz..." jest niepotrzebny, wiekszosc juz wie co bedzie miala a temat wogole nie jest odwiedzany.

Temat "tabela" takze jest niepotrzebny.
"Nasze kochane dzidzie" zostal zamkniety przez Kremofke ale dobrze by bylo gdyby calkowicie on zniknal tak samo jak tamte poprzednie. Jeszcze moim zdaniem do usuniecia jest temat "wakacje"

Ale oczywisicie to Tylko moje zdanie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Violett - moim zdaniem usuwanie zdublowanych wątków, czy też wątków "od czapy" to jedno, ale usuwanie wątków, które w jakimś stopniu tworzyły historię naszego forum tylko się już zdezaktualizowały to drugie ... w pewnym momencie nieaktualne będą też zdjęcia naszych brzuszków, wątek poród itp a przejdziemy na karmienie, powrót do wagi sprzed ciąży i inne problemy :-)
tematy mało odwiedzane i zapomniane i tak schodzą na dalszy plan a na górze mamy tylko te popularne

może dajmy sobie czas na takie porządki :-)
 
Jak tam wolicie :)
Ale nadal jestem za usunieciem tematu "lista" bo jest tam chyba jeden wpis osoby ktora zalozyla go i nic pozatym, i tego co zamknela kremofka o plci bo jest juz taki sam drugi:)
 
No i super :) To jeszcze niech ktos sie wypowie na ten temat moze i moderatorka moze dzialac :) Zeby potem nie bylo ze tylko my decydujemy :p
 
Zdecydowanie zgadzam się z Kasią, żeby nie usuwać tematów starych tylko dlatego, że się nam zdezaktualizowały. To będzie naturalny proces naszego forum i jednak fajnie by było jakby te dyskusje zostały (np. dla przyszłych mamuś, które się pojawią na naszym forum z pytaniem: a słyszałyście o tym kalendarzu i czy się wam sprawdziło).

Violett, zrobiłam trochę porządków w Twoim wątku na górze. Mam nadzieję, że teraz wygląda on lepiej.
I usunęłam dwa tematy na drugiej stronie.
 
Ostatnia edycja:
wiesz dopiero weszlam na forum ale w tym watku ,,pytania i odpowiedzi,,jest wiele tematow i mysle,ze naj lepiej zrob po swojej mysli i go poprostu zamknij tylko napisz tutaj gdzie i jakie pytania mozna kierowac dla nowych mamus na forum!!;-)a ja zaraz zerkne gdzie mi jeszcze mignelo kilka tematow ktore juz sa i ogolnie wydaje mi sie ze w kwestii zakupow dla maluszka powinnas cos zdzialac poniewarz jak sa nowe osoby to nie maja czasu wiadome przegladac tych wszystkich naszych wypowiedzi i mozna by poprostu zrobic lozeczka,wozki,ubranka,przybory,itd.oddzielnie zeby sie odnalazly w tym wszystkim bo czasem kilka pytan sie powtarza do kilku tematow a tak by po czytaly i juz wiadome moze latwiej by bylo ale to tylko propozycja;-)
 
eve - jest taka opcja jak "szukaj" i "szukaj w wątku" i zamiast tworzyć mnóstwo tematów o tym samym lepiej nauczyć nowe mamy zasad poruszania się po forum i po tematach ... wiadomo, że ciężko jest przejrzeć wszystko od początku, ale jak ktoś jest na forum od początku to bardzo go irytuje pojawianie się tych samych wątków i pytań co chwilę a opcja "szukaj w wątku" jest naprawdę bardzo fajna :-)

anbar - może by tak wzorem lipcówek czy sierpniówek zrobić taki temat jak "zasady naszego pod forum" i tam właśnie powpisywać kilka rad dla nowych użytkowniczek,

mglaczek- ten wątek jest ale już spadł niżej ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia dobry pomysl z tymi zasadami,ale zeby sam moderator je prowadzil bez naszych wypowiedzi ;-)a ja sie doszukalam 3watkow na temat zdjec w jednym sa zdjecia brzuszkow i fasolek w drugim zdjecia z usg tydzien po tygodniu no i 3same zdjecia wydaje mi sie roche duzo dwa albo jeden wystarczy
 
Do góry