reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderacja forum

reklama
Myślałam o tym, ale doszłam do wniosku, że skoro mamy dziewczyny, które rodzą w tych samych szpitalach, może chciałyby o coś zapytać bezpośrednio pod postem o porodzie, zamiast biegać po kilku wątkach. Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Zawsze można zmienić na "bez komentarzy" a dyskusje przenieść do tematu "Poród".
 
anbar widziałam na październikówkach temat: GORĄCA LINIA, gdzie dziewczyny umieszczają smsy, jak ktoś trafia do szpitala i jest już po:) może też warto juz założyć:)
 
Tylko ja np. nadal nie wiem jak stworzyć temat zamknięty, który październikówki wspominają w pierwszym poście tego wątku - podejrzewam, że mają tam na myśli grupę, a jakoś nie widzę chęci w narodzie do ogłaszania całemu światu swoich numerów telefonów. Dziewczyny się powymieniały prywatnie i jak coś się dzieje umieszczają to w temacie głównym. Wydaje mi się, że to wystarczy.
 
Jola nikt tu nie chce udostępniać swoich numerów ogolnie...nie wiem skad to wzięłaś.

A skoro własnie powymieniałyśmy się numerami to wszelakie info kto juz urodził itp. bysmy miały w osobnym wątku a tak to będzie mieszać się ze wszytskim bo wiadomo, że na LISTOPADZIE piszę sie najróżniejsze rzeczy:)
Nie wiem niech dziewczyny się wypowiedzą, ale ja bym była za tym że jak ktoraś dostaję info smsem to żeby wklejac je wlasnei w osobnym temacie:)
i fajnie się wchodzi na ten ich wątek bo jest jasno i przejrzyście:)
 
Ostatnia edycja:
A skoro własnie powymieniałyśmy się numerami to wszelakie info kto juz urodził itp. bysmy miały w osobnym wątku a tak to będzie mieszać się ze wszytskim bo wiadomo, że na LISTOPADZIE piszę sie najróżniejsze rzeczy:)
Nie wiem niech dziewczyny się wypowiedzą, ale ja bym była za tym że jak ktoraś dostaję info smsem to żeby wklejac je wlasnei w osobnym temacie:)
i fajnie się wchodzi na ten ich wątek bo jest jasno i przejrzyście:)

No to w tym celu jest wątek "Nasze dzieciaczki"... Wystarczy wysłac do mnie wiadomość na pw z informacją o narodzinach. Można samemu, można przez kogoś.
 
Ale skąd info że powymieniałyśmy się numerami?
Na pewno nie wszystkie...prosty przykład LLF której nie ma na forum 4 dzień, i wątpię czy ktoś ma do niej namiary, lub agrafka, która była w szpitalu i dopiero jak wyszła to się dowiedziałyśmy.
Poza tym szpitalne wiadomości to nie tylko info o narodzinach, przecież ile dziewczyn już było w szpitalach? Ja, ixi, Violett, Lenna, agrafka i zawsze pisało się na ogólnym, ale jak ktoś nie ma czasu przeglądać np. z 2 dni całego głównego wątku to tylko wchodzi na wątek o wiadomościach szpitalnych i wie co się dzieje.
A po porodach wątek ten można spokojnie usunąć.

To jak zwykle tylko moje zdanie, większość zdecyduje co i jak.
 
Ja myslalam, ze "nasze dzieciaczki" to watek do pochwalenia sie urodzonymi dzieciaczkami (jakie duze sie urodzily i kiedy no i zdjecia), a nie wiadomosciami ze szpitala.
 
reklama
Ale skąd info że powymieniałyśmy się numerami?
Na pewno nie wszystkie...prosty przykład LLF której nie ma na forum 4 dzień, i wątpię czy ktoś ma do niej namiary, lub agrafka, która była w szpitalu i dopiero jak wyszła to się dowiedziałyśmy.
Poza tym szpitalne wiadomości to nie tylko info o narodzinach, przecież ile dziewczyn już było w szpitalach? Ja, ixi, Violett, Lenna, agrafka i zawsze pisało się na ogólnym, ale jak ktoś nie ma czasu przeglądać np. z 2 dni całego głównego wątku to tylko wchodzi na wątek o wiadomościach szpitalnych i wie co się dzieje.
A po porodach wątek ten można spokojnie usunąć.

To jak zwykle tylko moje zdanie, większość zdecyduje co i jak.

Amerie, chodzi mi własnie o to,że nie każda ma każdej numer i dlatego jak jedna z nas ma numer do jakiejś mamuśki to żeby własnie zamieszczała to info w osobnym wątku... . Wcale nie musi być tak że każda ma numer tel. do każdej...
Ja własnie też myslę, żeby tam zamieszczac info typu: ''dostałam sms od ...., jest w szpitalu itp''
I dokładnie na ogólnym jest za duzo info i można coś czasami przegapić...
 
Do góry