reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderacja forum

Pewnie Trusi chodziło o wątek dotyczący karmienia piersią, dieta mamy karmiącej, sposoby radzenia sobie jak maleństwo nie chce ssać, problemy z odciąganiem pokarmu, mleko modyfikowane, czy dokarmiać czy nie....

Ja to przynajmniej tak zrozumiałam.
 
reklama
No to nic z butelkami :-) Bo ja zrozumiałam, że miałoby to być jak wątek wózkowy o wózkach, tak wątek butelkowy o butelkach.
W każdym razie... Na pewno powstaną wątki o pielęgnacji, karmieniu dziecka, karmieniu nas samych, ale chyba na dzień dzisiejszy jeszcze nie ma takiej potrzeby. Na pewno nie będą to wątki przyszpilone, założyć je może każda uczestniczka naszego podforum. I na pewno nie zostaną usunięte, jeśli ewidentnie będą "rozwojowe".
Gwoli wyjaśnienia: za nierozwojowe uważam tematy, w których w ciągu kilku godzin od założenia nie pojawiają się odpowiedzi, za to licznik odwiedzin jest imponujący.
 
w sumie to wątek gorąca linia powinien byc bez komentarzy. Tylko jasne i przejrzyste informacje kto w szpitalu i dlaczego, mozna tez cytowac wiadomosci sms no i chyba tyle. Moze niech więcej mam się wypowie czy wg nich taki wątek bedzie przydatny?
 
w sumie to wątek gorąca linia powinien byc bez komentarzy. Tylko jasne i przejrzyste informacje kto w szpitalu i dlaczego, mozna tez cytowac wiadomosci sms no i chyba tyle. Moze niech więcej mam się wypowie czy wg nich taki wątek bedzie przydatny?

Dokładnie tak jest na sierpniówkach, wrześniówkach itd... i funkcjonuje to bardzo fajnie.
Jest osobny wątek do gratulacji czy komentarzy.
Mnie się wydaje że takie rozwiązanie - bez komentarzy - jest najlepsze.
 
Pewnie Trusi chodziło o wątek dotyczący karmienia piersią, dieta mamy karmiącej, sposoby radzenia sobie jak maleństwo nie chce ssać, problemy z odciąganiem pokarmu, mleko modyfikowane, czy dokarmiać czy nie....

Ja to przynajmniej tak zrozumiałam.

Dokładnie o to Amerie, bo jak sobie pomyślę że Mała będzie płakać a ja nie będe wiedzieć czy dobrze trzymam, czy jak będą mnie boleć piersi to ch.... dostanę, a wasza pomoc jest nieoceniona. JUż nie raz się przekonałam
 
reklama
Do góry