reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator by nam się chyba przydał...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

kahaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2010
Postów
1 470
Miasto
Workington
Hej dziewczyny
od dłuższego czasu nie mamy moderatora. Gabris to nie widziałam wieki całe, ulisia przepadła bez wieści a i monimoni dawno nie było i po jej ostatnich postach wnioskuję, że zniknęła na dobre. przydałoby nam się więc wybrać nową moderatorke, a jeszcze lepiej dwie, żeby tu ktos porzadku pilnował i bałagan posprzątał.
np. jest wiele tematów, które umarły smiercią naturalną bo się zdezaktualizowały lub bo nikt nie pisze - jak np: "Roczek", intymnie po ciąży, Pierwsze kroki, Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności, dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty, Eko-mama, eko-dziecko, UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem...?- i możnaby je zarchiwizować, lub nawet zamknąć wątek.
sa tematy, które się dublują i możnaby je połaczyc np: Wracamy do pracy i Wracamy do pracy=zlobek, niania czy babcia?, Karmienie piersią (który już tez powili umiera) i odstawienie od piersi w nocy, dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty, Nasze wakacje,wyprawy,wypadziki:)
itp itd.
Ktoś mógłby tez pilnować zasad i przywoływać do porządku (najbardziej chyba naszym powszechnym grzechem jest pisanie posta pod postem, ale zdażają się też inne).

dlatego proponuję obrać dwie nowe moderatorki i nasz wybor przekazac adminom...
co wy na to???
 
reklama
KAHAAA wiesz,że ostatnio o tym samym myślałam. W kazdym razie ja jestem za tym co napisałaś i czekam na opinie innych.
 
ja tez sie podpisuje i tylko mam prosbe zebym to nie byla ja, bo nie dosc ze sie kompletnie nie znam na tym to ja jestem na kompie o 22h najczesciej, a do poludnia zagladam sporadycznie.
 
No to fajnie.
Jakieś konkretne propozycje?
Bo ja mam swoje typy, ale nie wiem co te typy na to? Natolin???? : D
 
jestem za i idę dalej:

ciężko jest wybrać osoby które mogłyby być moderatorkami bo tak naprawdę żadna z nas nie wie do końca która jakim czasem dysponuje dlatego uważam że
powinny się tu ujawnić osoby chętnie do podjęcia się moderowania :tak:
 
Ja też jestem za, chociaż i tak myśle że sobie nieźle radzimy bez moderatorki :-p;-)
A co do kandydatury to myśle podobnie jak Alicja, może jest ktoś kto by siebie w tej roli widział i ma chwile czasu na takie organizacyjne rzeczy ... chociaż obawiam się że chętnych może nie być :sorry2::rolleyes2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry