reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator by nam się chyba przydał...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ELIZA
images
images
o! :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Wy wredoty jedne!!!!!!!!!!! :-p:rofl2::-D Chyba teraz ja focha strzele, zarty se robita :laugh2:

Makuc, te fotki mnie powalily - gdzies Ty je znalazla??? :-D A tak w ogole to nie mialas czasami pracowac tera, hym???? :-p
 
ELIZA bo ja germanizuję i BB czytam :laugh2::cool: bo ja taka wielozadaniowa jestem ;-) a fotki to ma tajemnica tj. w szafie buty stojom więc zdjęcie cyknęłam :-p:-D ale IDY są lepsiejsze haha:-)
 
Ufff, bo juz myslalam, ze to jakas nowa odmiana narkotyku... :eek: Tutaj ciagle nowe sie pojawiaja jakies: spice, K2... nadazyc ciezko. Mialam wlasnie protestowac, ze narkotykom mowie NIE :-p

A opium skad wzielas, Ida??? Przyznaj sie! :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry