reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moderatornia

kto powinien byc moderatorem forum grudniowek ??

  • mea

    Głosów: 36 83,7%
  • ktos inny ... kto ??

    Głosów: 7 16,3%

  • Wszystkich głosujących
    43
reklama
nadal czekam na wasze propozycje na moderatora ale mam jeszcze inna kwestie !!

na grupie dla moderatorow pojawil sie temat "ulepszen" na forum : czy jest cos co chcialybyscie wprowadzic?? cos czego wam brakuje na forum albo co jakos funkcjonuje a wy widzialybyscie to inaczej ??
na tyle na ile bede w stanie to przeforsuje wasze propozycje u administracji BB :) pomysly moga dotyczyc roznych kwestii ... na poczatej ja zaproponowalam nastepujace kwestie:


z rzeczy ktorych najbardziej mi brakuje to:
- mozliwosc cytowania wypowiedzi w grupach spolecznosciowych !!
- podpisy/sygnatury w grupach spolecznosciowych
- i mozliwosc dodawania zalacznikow w tych ze ...


a tak ogolnie
- emotikonki !! faktycznie przyzwyczajenie do tych z GG powoduje ze stawiam czesto znaczki, ktore nie zmieniaja sie w ikonki /wykrzykniki, usmiechy cz inne takie!!/ a na wiekszosci for to dziala normalnie!!/
- wspomniane juz dostosowanie kolorystyki forum do wlasnych upodoban :)
 
a tak ogolnie
- emotikonki !! faktycznie przyzwyczajenie do tych z GG powoduje ze stawiam czesto znaczki, ktore nie zmieniaja sie w ikonki /wykrzykniki, usmiechy cz inne takie!!/ a na wiekszosci for to dziala normalnie!!/
- wspomniane juz dostosowanie kolorystyki forum do wlasnych upodoban :)

tak - emotikonki mogą wkurzyć, zwłaszcza, że w prostym "uśmieszku" muszę dokładać myślnik zamiast po prostu :)

no i kolorystyka to podstawa - delikatnie mówiąc nie przepadam za różowym, chociaż dla ciekawych rozmów jestem w stanie go znieść... ;-)
 
O dokladnie ja jak biore pokaz pierwszy nieprzeczytany to mi wyskakuje pierwszy napisany osttanio...

ja jak biore pokaz pierwszy nieprzeczytany to mam wszystko ok i mi tak pokazuje.. ale jak ktoras nie pamieta to zawsze jak wychodzi moze sobie zrobic dodaj do zakladek i pozniej przez zakladke otwierac:-)a z tymi buzkami to sie zgadzam zawsze zapominam wstawic myslnik... drazni mnie to bo na gg sie przyzwyczailam do :)
 
reklama
Do góry