reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderrrratorniaaa:)

suzi1

Kocham Cię synuś
Dołączył(a)
18 Grudzień 2009
Postów
2 983
Otwieram ten wątek aby bylo miejsce na DYSKUSJE(!) o sprawach organizacyjnych forum. Prosze zamieszczajacie tu swoje propozycje dotyczace watków, nowych tematów itp itd :-)

Proszę równiez o propozycje regulaminu, po kilku dniach zostanie stworzony ogólny regulamin maj2012.

Wielkie dzieki
 
reklama
Katasza prosze aby tu sie wypowiedziały zaiteresowane osoby:tak: Niech każdy ma swój wkład w forum:tak:
Ja chetnie poddam sie sądzie na moderatora, mozliwe ze pomożecie podjac mi decyzje :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja z braku czasu rzadko piszę,ale podczytuje regularnie więc też się wypowiem.

Uważam,że nie powinno się kasować ŻADNYCH wątków,można stworzyć archiwum,zamknąć temat ale nie kasować,bo co one komu przeszkadzają a jak po latach będzie się chciało zajrzeć to pamiątka będzie.
Ja np podczas ostatniej ciąży zaglądałam na listopad 2010 i wątek np waga w ciąży-szukałam swoich postów na poszczególnych etapach ciąży i mogłam sobie porównać -tam nikomu do głowy nie przyszło kasowanie "niepotrzebnych" tematów.

Jeśli zaś chodzi o moderatorów to uważam,ze suzi niepotrzebnie zrobiłaś ankietę na swój temat-zostałaś wybrana przez większość i dlaczego niby miałabyś teraz zrezygnować z tej funkcji. Owszem zachowałyście się z as niewporządku SAME decydując o pieszczoszce ale teraz skoro jest już ten temat to można ustalić,że o takich sprawach powinno sie rozmawiać z ogółem a nie robić samowolki.

Wybór nowego moderatora powinien należeć do nas WSZYSTKICH a nie tylko do as i suzi i tu uważam jak dziewczyny-było to bardzo niefajne. Ankietę powinno się zrobić na temat tego,czy pieszczoszka powinna zostać moderatorem. (czy jak ona woli siebie określać moderNatorem-bardzo przepraszam ale kilka razy w jednym poście to nie mogła byc literówka;) ).
Ja osobiście uważam,że nie. Choćby dlatego,że już na początku miała falstart-ja nie czytałam jeszcze wątku o rozszerzaniu diety,przeleciałam tylko pobieżnie ale kasowanie postów za czyimś plecami to trochę nie fair moim zdaniem. Nie mam nic przeciwko,poczuła się dotknięta,urażona,stwierdziła,że nie na temat (nie wiem,nie czytałam-dopiero w nocy odkryłam,że ten wątek istnieje)-ok-ale o podejmowaniu takich kroków powinno się informowac a nie robić tego potajemnie.
No i uważam tak jak ktoś już napisał (bardzo przepraszam,nie pamiętam która z Was),że moderator powinien raczej umieć z klasą łagodzić konflikty a nie wdawać się w głupie dyskusje i dodatkowo jeszcze podjudzać atmosferę.
 
Zrobiłam sonde dlatego ze nie chce aby dziewczyny mialy pretensje o moja osobe jako moderator... chce z checia wchodzic na to forum bez wzgledu na to czy mam status moderatora czy tez nie:tak:

I naprawde byla bym wdzieczna za glosy bo na chwile obecna meczy mnie ta sytuacja, co do tematów to masz racje :tak: za co ja osobiscie przepraszam. Wyniklo to z tego...a zreszta pisalam juz o tym wczoraj:) nie chce byc monotematyczna :tak:
Pieszczoszka nie ma nic wspolnego z USOWANIEM tematow!!!!! daje za to glowe!
 
Więc jeszcze raz moje propozycje, skoro nie można ich przenieść z głównego (a przecież tu byłyby bardziej na temat).

Po pierwsze wybór czy zmiana moderatorów to nie jest sprawa tylko obecnych modów ale nas wszystkich. Powinna być sonda albo chociaż dyskusja na temat nie stawianie przed faktem dokonanym.

Po drugie kasowanie całych wątków jest niedopuszczalne- archiwum albo zamknięcie tematu zupełnie wystarczą.

Po trzecie sonda dotycząca demokratycznie wybranych moderatorów moim zdaniem pozbawiona jest sensu. Suzi zarówno ty jak i As zostałyście wybrane przez majówki. Mnie np. przy tym wyborze nie było ale szanuję go i nie widzę powodu do zmiany. Jeśli już chcesz taka sondę robić to tak jak Joasia uważam, że powinna ona dotyczyć Pieszczoszki (jeszcze raz podkreślam- nie chodzi mi o jej osobę jako o moderatora ale o sposób w jaki się moderatorem stała).
 
I wlasnie dlatego ze np Ciebie (i innych) dziewczyn nie bylo przy moim wyborze chcialam zrobic sondę jeszcze raz:tak: Dostosuje sie do waszej opinii :tak:

Propozycje regulaminu:
1. Główna dyskusja odbywa się na wątku Maj 2012
2. Nowe tematy mogą zakładać Mamy udzielające się na Majówkach, tematy zakładane przez osoby "obce" będą usuwane.
3. Zamknięcie tematu nastąpi po upłynięciu 60 dni od ostatniego posta( oczywiście z mozliwością przywrócenia do "żywych")
4. Niedopuszczalnym jest obrażanie innych oraz wulgaryzmy, wklejanie reklam itd. Takie posty będą usuwane!!!
5. Piszemy tematycznie,posty nie na temat będą przenoszone na odpowiednie wątki.
6. Nie piszemy postów jeden pod drugim, gdy o czymś zapomnimy edytujemy post.
Chcąc zacytować wypowiedź zaznaczamy +(prawy dolny róg) interesujące nas posty i odpowiadamy "zbiorowo".


No i maruda sie uruchomiła:) lece...
 
Ostatnia edycja:
Ja sie zgadzam w 100% z powyzszymi wypowiedziami joasi i Kataszy. Poniewaz mnie synek zaczepia nie mam jak sie rozpisac, wiec kopiuje z watku glownego:

- to, kto zostanie moderatorem powinno byc sprawa ogolu a nie "zarzadu" bo to forum demokratyczne

- moderator powinien byc kims w rodzaju mediatora - godzic, nie jatrzyc, dzialac dla ogolu a nie pod wlasny gust, sympatie i antypatie.

- zaden moderator nie powinien miec prawa usuwania watkow czy postow potajemnie. Mamy teraz ten watek i niech na tym bedzie to dyskutowane.

-posty nie na temat mozna przeniesc a nie usunac. Inaczej moze dojsc do naduzyc, kiedy to modartorki beda usuwaly to, co nie jest zgodne z ich swiatopogladem a to juz zwykla cenzura i forum sie rozsypie i tyle.

Ja takze nie widze potrzeby dyskutowania nad "losem" suzi. Sytuacja nieprzyjemna ale Ty sobie z nia poradzilas elegancko, moim zdaniem :-) Najwazniejsze, ze zachowalas spokoj i podeszlas do sprawy rzeczowo i konkretnie. Jeszcze raz to podkresle: moderator powinien pojednywac a nie sklocac :happy: Za to jak najbardziej jestem za sonda nad tym, czy pieszczoszka powinna zostac moderatorem, bo jej zabraklo przy mianowaniu.
 
Suzi usuń mnie z tej funkcji jesli mozesz ja nie mam zamiaru znosić nie uprzejmości bo gadanie ,ze nie chodzi niby o moją osobe to takie kity to wciskać mozna dzieciom..chodzi ewidentnie o mnie a ja nie zbiednieje jeśli nie bede pełnic funkcji moderatora. Z reszta tak jak wspominałam nie na ręke jest to osobie która od samego początku czepia się mojej osoby. Ja nie będe konkurować z kimś kto tutaj zgrywa chojraka i uwaza ,ze wszystko wie najlepiej.. jesli ta osoba sama czuje sie taka mocna i umie podburzać innych (bo inaczej tego nie nazwe) to niech sie nie wypowiada jakie maja byc zasady bo sama ich nie szanuje !!!

wszystko jasne od czego sie zaczęło .. gdyby nie jedne podburzanie pewnie nie było by tematu.Ale widać za nudno było i trzeba było cos namieszać bo widocznie własnego życia prywatnego nie ma się za ciekawego więc tu można być kim się chce
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry