reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna lipcóweczka :)

isabell4891

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2009
Postów
145
Cześć dziewczyny!:-DZakładam nowy wątek,gdyż każda z nas pewnie buszowała już po internecie w poszukiwaniu fajnych ciuchów na rosnący brzuszek :tak:Będziemy mogły tu dawać sobie namiary gdzie i co warto kupić,ja po świętach planuję kupić sobie pierwsze spodnie,już sobie upatrzyłam na allegro :tak::-D
 
reklama
Jakbyście dziewczyny widziały gdzieś bluzkę z aplikacją dzidziusia na brzuszku to dajcie znać :tak: kiedyś widziałam ciężarówkę w takiej bluzce i wyglądała super :-D a teraz nic znaleźć nie mogę :no:
 
i bluzeczki...
Cudna bluzeczka odcięta pod biustem (832923233) - Aukcje internetowe Allegro
Śliczna bluzka podkreślająca brzuszek Producent (827936134) - Aukcje internetowe Allegro
Śliczna tunika na każda okazje krótki rękaw (837442734) - Aukcje internetowe Allegro[/QUOTE]

a ja już jedną z tych bluzeczek u mikołaja zamówiłam:-D

ja wyjęłam już ubrania ciążowe, ale jak na razie chudnę a nie tyję.
Mam też inny dylemat ubraniowy, w kwietniu mam weselę najlepszej przyjaciółki i już poszukuję jakiejś odpowiedniej sukienki....a 30 maja mam Komunię siostrzyczki (fajnie mieć taką młodszą o 19lat:tak:) a to będzie juz 8 miesiąc i juz jestem przerażona w czym ja się wybiorę jak spuchnę jak w poprzedniej ciąży....oczywiście mój M się ze mnie śmieje a dla mnie to jest dylemat...po prostu jestem przewrażliwiona na tym punkcie:sorry:
 
reklama
Do góry