reklama

Modna MAMA

Temat na forum 'Archiwum marzec 2013' rozpoczęty przez betina79, 24 Sierpień 2012.

1. betina79

betina79 Fanka BB :)

ciuszki - czyli to co kobiety lubia najbardziej. DLaczego w naszym stanie mamy wyglądac gorzej niz dotychczas czy mniej kobieco? W związku z tym dzielmy się naszymi pomysłami na garderobe, nie tylko użyteczną ale i ładną.
    Ja juz poczyniłam pierwsze zakupy ;)
    View attachment 493679

2. noelka84

noelka84 Fanka BB :)

betina sliczna sukienka

3. reklama
  4. Królowa_Dramatu

Królowa_Dramatu Fanka BB :)

śliczna!!!

ja na gwałt potrzebuję spodni z gumką, gdzie można takie nabyć? W H&M kiedyś widziałam ciążową sekcję ale nie interesowały mnie wtedy jeszcze spodnie z gumką ;)

5. kiniusia1730

kiniusia1730 Aniołkowa Mamusia Zuzi

Królowa Ja kupowałam spodnie z pasem ciążowym na allegro, ale to jeszcze w pierwszej ciąży, bo teraz jeszcze nie potrzebuję, więc nie mam linków.

6. onesmile

onesmile Świat według Pafffcia

krolowa - Fajne ciuchy ciazowe ma wlasnie H&M. Mam 3 pary lnianych spodni i cala ciaze mi sluzyly, teraz tez juz zaczelam je nosic. I dosc fajne jeansy mialam z Mothercare, kupilam przecenione..
    betina - sliczna sukienka.

7. kiniusia1730

kiniusia1730 Aniołkowa Mamusia Zuzi

Onesmile ja też mam jeansy ciążowe z mothercare 2 pary i zadowolona jestem ;) Kupowałam właśnie na allegro. Ja się pochwalę moimi dzisiejszymi zakupami ;) to sukienka numer jeden ;) mam nadzieję, że się wcisnę :p (tylko kolor mam jaśniejszy, bardziej miętowy): KORONKOWA SUKIENKA TURKUSOWA S (2577558510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A to sukienka na przebranie, ja mam w kolorze takim kawa z mlekiem (nie ma takiej na aukcji): Sexowna Sukienka na LATO Brenda MIX KOLOR!! (2582982812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:happy2:

8. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Betina fajna sukienka
    Kiniusia turkusowa w moim guscie, śliczna i kOlorek tez :))

Ja mam z poprzedniej ciazy spodnie z c&a ale ze wtedy byłam ogromna teraz mam za wielkie :) bluzeczka będzie dobra. 30 mam wizytę wiec po myśle wybrać się do H&M

9. roksaa

roksaa Fanka BB :)

Betina po pierwsze podobami się wątek, a po drugie piękna sukienka. Akurat teraz ma być ciepło to sukienka w sam raz.
    Ja się boję w co później wejdę,bo już nie mogę jeansów nosić bo mnie gniotą w brzuch:-) Coś tam mam po poprzedniej ciąży ale spodni się więcej przyda. W zimie to będę jedną wielką kulką, jak dojdzie mi sweter i kurtka. Zresztą Wy też:-D

10. reklama
  11. Królowa_Dramatu

Królowa_Dramatu Fanka BB :)

dzięki za rady, może jutro podjadę do H&M i do Mothercare :)

12. agula :)

agula :) Fanka BB :)

Królowa - byłam dzisiaj w H&M w Wola Parku i jest sporo ciążowych ciuchów ;)
    wiec na pewno coś znajdziesz ;)
    koniecznie daj znać jak zakupki :-)

Poleć forum