reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

U nas zimno wiec dziś wlecialam do HM po jeansy. Nie wiem czy w każdym sklepie tak jest ale u nas spodnie maja rabat 10 euro. Zamiast 40 zaplacilam 30 Euro.
Ponad to wydalam na buty bo w balerinach mi zimno :/ jutro chyba wyskocze po botki na płaskim. A wy chodzicie na obcasach?
 
reklama
Też byłam dzisiaj w h&m i w końcu kupiłam sobie spodnie ciążowe, bo moje stare dżinsy z jednej strony leciały mi z tyłka ale z drugiej już cisnęły w brzuch. Także wyskoczyłam do manufaktury, wybór był mały a ceny dość wysokie, ale wybrałam sobie jedne i są całkiem fajne. Na razie trochę luźne, ale da się nosić a jak tyłek mi urośnie to będą w sam raz ;)
A co do butów to ja z przyzwyczajenia ciągle na płaskim, nie mam potrzeby nosić obcasów. Też będę musiała sobie kupić jakieś jesienno-zimowe buty. Mam fajne, kupione zeszłej zimy ale na dość wysokiej koturnie więc odpuszczę sobie i coś płaskiego znajdę.
 
Ostatnia edycja:
mi się dzisiaj udało dorwać fajne sztruksy H&M w lumpku, za całe 34zł :D
w zasadzie chyba nawet nie były noszone, ale bez metki.
 
anka - ja jeszcze chodzę na obcasach. Bo lubię i w sumie mogę. Nie mam spuchnietych stop, ani nic takiego.
Wczoraj zauważyłam, ze nie mieszcze sie w kolejne swoje zwykle spodnie, cisną mi na brzuch.
Wybralam sie więc do h&m i kupiłam sobie spodnie (i bluzkę). Wydalam ponad 170 zł, ale cóż...trzeba. Spodnie ciazowe są jeszcze o wiele za duże w brzuszku. Lepsze to niż uciskanie.
 
ja muszę się też przespacerować po spodnie...mam 3 pary z poprzedniej ciąży,jednak są na mnie zdecydowanie za duże i tak jedne jak założę to nie zdążę dojść do pokoju a już mam je pod tyłkiem:/

Za to nareszcie kupiłam sobie sukienki sztuk dwie na wesele i święta:-D
 
Jak pisalam tak zrobilam bo ciagle latam na koturnach i obcasach a teraz trzeba cos wygodnego zakladac:-D kupilam w Deiochmanie botki na plaskim, bardzo wygodne:tak:
W sobote pojechalam do HundM bo jechalismy na urodzinki i mialam problem co zalozyc:-D z rozpedu wydalam ponad 100e a I TAK NIE KUPILAM WSZYSTKIEGO CO CHCIALAM BO ROZMIARU NIE BYLO:cool:
Denerwjue mnie to jak cos jest fajne i nie moge tego zakupic.
Ala84 ja juz tez patrze za sukienkami:tak:
Mru udany zakup:rofl2:
Jotka21 rozumie ze jestes wysoka i dlatego nie nosisz butow na obcasie?
Mikowata teraz za duze a potem beda idealne:tak:
 
gratuluje zakupow

ala juz masz sukienke na swieta? ;) ja na wszelki wypadek kupie cos dopiero w grudniu bo nie wiem jak bardzo moge sie rozrosnąc ;)
 
ja chyba za duzo ciuchow ciazowcyh kupuje, ale powoli nie mieszcze sie w swoje , a te w ktore sie mieszcze sa nie wygodne. Przez to, ze chce pracowac do 8ms to pewnie mi jeszcze ich przybedzie troche, no niestety musze jakos wygladac w pracy i czuc sie jako tako wygodnie:)
 
reklama
Do góry