reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

betina79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2011
Postów
2 387
ciuszki - czyli to co kobiety lubia najbardziej. DLaczego w naszym stanie mamy wyglądac gorzej niz dotychczas czy mniej kobieco? W związku z tym dzielmy się naszymi pomysłami na garderobe, nie tylko użyteczną ale i ładną.
Ja juz poczyniłam pierwsze zakupy ;)
Zobacz załącznik 493679
 
reklama
śliczna!!!

ja na gwałt potrzebuję spodni z gumką, gdzie można takie nabyć? W H&M kiedyś widziałam ciążową sekcję ale nie interesowały mnie wtedy jeszcze spodnie z gumką ;)
 
Onesmile ja też mam jeansy ciążowe z mothercare 2 pary i zadowolona jestem ;) Kupowałam właśnie na allegro. Ja się pochwalę moimi dzisiejszymi zakupami ;) to sukienka numer jeden ;) mam nadzieję, że się wcisnę :p (tylko kolor mam jaśniejszy, bardziej miętowy): KORONKOWA SUKIENKA TURKUSOWA S (2577558510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A to sukienka na przebranie, ja mam w kolorze takim kawa z mlekiem (nie ma takiej na aukcji): Sexowna Sukienka na LATO Brenda MIX KOLOR!! (2582982812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:happy2:
 
Betina fajna sukienka
Kiniusia turkusowa w moim guscie, śliczna i kOlorek tez :))

Ja mam z poprzedniej ciazy spodnie z c&a ale ze wtedy byłam ogromna teraz mam za wielkie :) bluzeczka będzie dobra. 30 mam wizytę wiec po myśle wybrać się do H&M
 
Betina po pierwsze podobami się wątek, a po drugie piękna sukienka. Akurat teraz ma być ciepło to sukienka w sam raz.
Ja się boję w co później wejdę,bo już nie mogę jeansów nosić bo mnie gniotą w brzuch:-) Coś tam mam po poprzedniej ciąży ale spodni się więcej przyda. W zimie to będę jedną wielką kulką, jak dojdzie mi sweter i kurtka. Zresztą Wy też:-D
 
reklama
Do góry