reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modny wygląd wiosną.

reklama
wiosną to ramoneska koniecznie, od kilku lat niezmiennie. Kupiłam swoją w Karibu i nie zniszczyła się, a taka ramoneska do wszystkiego pasuje. Do tego trampki albo jakieś fajne adidasy wygodne i lecę w miasto. CHciałabym też nosić sukienki... ale figura jeszcze nie do końca wiosenna ;)
 
ja też lubię, ale nie każdej pasuje. ja wyglądam w pastelach jak śmierć. a tak to potwierdzam, ramoneski są najlepsze :) trampki, tenisówki, espadryle - wg mnie pasują i do spodni i do sukienki.
 
Ja wiosną stawiam na pastelowe kolory bo w nich czuje się najlepiej i wydaje mi się, że blondynkom jasne kolory bardzo pasują. Ostatnio zamawiałam przepiękne skórzane baleriny ze sklepu internetowego euromoda, w kolorze pudrowego różu. Są po prostu przepiękne! A jakie wygodne!
 
reklama
Ja mam z ccc i wdziałam sobie gumke zamiast sznureczków ;)

Ale jeśli jednak bys sie przekonałą do sklepów internetowych to polecam zerknąć sobie do sklepu Zapato, ostatnio odkryłam i bardzo polubiłam
szybka dostawa
miła obsługa oraz kontakt
dobre ceny
jak rownież spory wybór modeli obuwia

Obecnie mają tam bardzo wiele fajnych kolekcji butów na jesień i zimę tak wiec powinnaś na pewno coś dla siebie odpowiedniego znaleźć
 
Do góry