reklama

modowe i kosmetyczne porady

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez elfie, 23 Lipiec 2012.

1. elfie

elfie Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie Kochane Dziewczyny :)

Co sądzicie o kosmetyku [h=1]GARNIER BB Beauty Balm Upiększający[/h] 2494805107.jpg

Macie jakieś większe doświadczenie w jego używaniu ??
    Ja dopiero drugi dzień go stosuje więc jeszcze za wiele na jego temat nie powiem

2. little.bee

little.bee Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że dostałam niestety fatalne uczulenie po jego zastosowaniu, z którym zmagałam się tydzień...osobiście więc nie polecam dla kosmatycznych alergiczek :)

3. reklama
  4. luna89

luna89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja ich jeszcze nie stosowałam, nie słyszałam też żadnych opinii na ich temat. Ale korzystając z okazji, chciałabym zapytać czy używałyście może produktów marki Sally Hansen do pielęgnacji paznokci. Nigdy niczego z tej firmy nie miałam, ale nasłuchałam się o niej wiele dobrego i znalazłam ostatnio ciekawą ofertę na stronie Złotewyprzedaże.pl. Są tam wystawione w promocyjnych cenach i zastanawiam się nad kupnem preparatu odbudowującego płytkę paznokcia. Znacie produkty tej marki? Sądzicie, że warto?

5. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też nie miałam okazji stosować tych kosmetyków, więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, ale jedno jest dla mnie pewne, że nie ma kosmetyku uniwersalnego, każda z nas jest inna i nie do końca warto wierzyć w polecanie przez znajomych, warto kosmetyki dobierać w sposób indywidualny, żeby się nie pojawiły takie problemy jak tutaj, że ktoś dostanie uczulenia. A jeśli mamy kłopot z tym, jakie kosmetyki będą najlepsze może warto skorzystać z fachowych porad, a z tym naprzeciw wychodzi Douglas, który organizuje darmowe porady kosmetyczne, w tym tygodniu w Ostrowie Wielkopolskim w Galerii Ostrovia będzie specjalne stoisko, gdzie można z takich porad skorzystać.

6. lubieszpinak

lubieszpinak Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dla mnie tego typu kremy mają za małe krycie. Poza tym najczęściej występują tylko 2 odcienie.Stanowczo za mało...

7. złośka

złośka Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak działa taki balsam upiększający?

8. romanerka

romanerka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Odradzam!
    Dostałam po nim wysypki na twarzy, ma strasznie sztuczny zapach, aż drażniący, a na twarzy strasznie się błyszczy.
    Dobre kremy BB warto kupić w aptece, ale oczywiście jest minus- wysoka cena...

9. uskaa

uskaa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    też się zastanawiam co to znaczy upiekszający?;p

10. reklama
  11. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
  12. eddi93

eddi93 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

a ja smialo moge stwierdzic ze jest bardzo fajny, stosuje ponad rok, kupuje w rossmanie, nawet w biedronce! Mnie osobiscie nic nie uczula, na poczatku sie blyszczy ale pozniej sie normuje, najlepszy matujacy jest,bo sa tez nie matujace.. z odcieniem to fakt, sa 3 a nie 2 ... skora bardzo jasna, jasna, ciemna. Wyrownuje koloryt, nakladam go przed nalozeniem fluidu lub juz wcale nie nakladam fluidu szczegolnie latem ;) wklepuje palcami, lub gabeczka,pozniej transparentny sypki i jest naturalny efekt. Dla mnie produkt bardzo dobry.

Ostatnia edycja: 23 Czerwiec 2017

Poleć forum