reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

modowe i kosmetyczne porady

elfie

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2012
Postów
77
Miasto
Koszalin
Witajcie Kochane Dziewczyny :)

Co sądzicie o kosmetyku [h=1]GARNIER BB Beauty Balm Upiększający[/h] 2494805107.jpg

Macie jakieś większe doświadczenie w jego używaniu ??
Ja dopiero drugi dzień go stosuje więc jeszcze za wiele na jego temat nie powiem
 
reklama
Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że dostałam niestety fatalne uczulenie po jego zastosowaniu, z którym zmagałam się tydzień...osobiście więc nie polecam dla kosmatycznych alergiczek :)
 
Ja ich jeszcze nie stosowałam, nie słyszałam też żadnych opinii na ich temat. Ale korzystając z okazji, chciałabym zapytać czy używałyście może produktów marki Sally Hansen do pielęgnacji paznokci. Nigdy niczego z tej firmy nie miałam, ale nasłuchałam się o niej wiele dobrego i znalazłam ostatnio ciekawą ofertę na stronie Złotewyprzedaże.pl. Są tam wystawione w promocyjnych cenach i zastanawiam się nad kupnem preparatu odbudowującego płytkę paznokcia. Znacie produkty tej marki? Sądzicie, że warto?
 
Odradzam!
Dostałam po nim wysypki na twarzy, ma strasznie sztuczny zapach, aż drażniący, a na twarzy strasznie się błyszczy.
Dobre kremy BB warto kupić w aptece, ale oczywiście jest minus- wysoka cena...
 
Witajcie Kochane Dziewczyny :)

Co sądzicie o kosmetyku [h=1]GARNIER BB Beauty Balm Upiększający[/h]Zobacz załącznik 484842

Macie jakieś większe doświadczenie w jego używaniu ??
Ja dopiero drugi dzień go stosuje więc jeszcze za wiele na jego temat nie powiem




a ja smialo moge stwierdzic ze jest bardzo fajny, stosuje ponad rok, kupuje w rossmanie, nawet w biedronce! Mnie osobiscie nic nie uczula, na poczatku sie blyszczy ale pozniej sie normuje, najlepszy matujacy jest,bo sa tez nie matujace.. z odcieniem to fakt, sa 3 a nie 2 ... skora bardzo jasna, jasna, ciemna. Wyrownuje koloryt, nakladam go przed nalozeniem fluidu lub juz wcale nie nakladam fluidu szczegolnie latem ;) wklepuje palcami, lub gabeczka,pozniej transparentny sypki i jest naturalny efekt. Dla mnie produkt bardzo dobry.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lubię takie kremy bb. Szczególnie latem kiedy nie mam ochoty nakładać na siebie bardzo dużej ilości podkładu. Wolę aby skóra oddychała ( nie tworzą mi sie wtedy krostki). A mam do tego skłonność. Jesli dziewczyny chcecie wyrównać koloryt skóry za pomocą jakiegoś zabiegu to polecam mezoterapię, ewentualnie mikrodermabrazję ale wykonywaną przez doświadczoną kosmetyczkę. Warto raz na jakiś czas szarpnąć się właśnie na taki zabieg :) Link do: Kosmetyczka Kraków, kosmetologia i kosmetyka - MTTEstetica
 
Ostatnia edycja:
Do góry