reklama

modowe i kosmetyczne porady

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez elfie, 23 Lipiec 2012.

1. elfie

elfie Zaangażowana w BB

Witajcie Kochane Dziewczyny :)

Co sądzicie o kosmetyku [h=1]GARNIER BB Beauty Balm Upiększający[/h] 2494805107.jpg

Macie jakieś większe doświadczenie w jego używaniu ??
    Ja dopiero drugi dzień go stosuje więc jeszcze za wiele na jego temat nie powiem

2. little.bee

little.bee Zaciekawiona BB

Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że dostałam niestety fatalne uczulenie po jego zastosowaniu, z którym zmagałam się tydzień...osobiście więc nie polecam dla kosmatycznych alergiczek :)

3. reklama
  4. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja ich jeszcze nie stosowałam, nie słyszałam też żadnych opinii na ich temat. Ale korzystając z okazji, chciałabym zapytać czy używałyście może produktów marki Sally Hansen do pielęgnacji paznokci. Nigdy niczego z tej firmy nie miałam, ale nasłuchałam się o niej wiele dobrego i znalazłam ostatnio ciekawą ofertę na stronie Złotewyprzedaże.pl. Są tam wystawione w promocyjnych cenach i zastanawiam się nad kupnem preparatu odbudowującego płytkę paznokcia. Znacie produkty tej marki? Sądzicie, że warto?

5. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

ja też nie miałam okazji stosować tych kosmetyków, więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, ale jedno jest dla mnie pewne, że nie ma kosmetyku uniwersalnego, każda z nas jest inna i nie do końca warto wierzyć w polecanie przez znajomych, warto kosmetyki dobierać w sposób indywidualny, żeby się nie pojawiły takie problemy jak tutaj, że ktoś dostanie uczulenia. A jeśli mamy kłopot z tym, jakie kosmetyki będą najlepsze może warto skorzystać z fachowych porad, a z tym naprzeciw wychodzi Douglas, który organizuje darmowe porady kosmetyczne, w tym tygodniu w Ostrowie Wielkopolskim w Galerii Ostrovia będzie specjalne stoisko, gdzie można z takich porad skorzystać.

6. lubieszpinak

lubieszpinak Początkująca w BB

dla mnie tego typu kremy mają za małe krycie. Poza tym najczęściej występują tylko 2 odcienie.Stanowczo za mało...

7. złośka

złośka Gość

Jak działa taki balsam upiększający?

8. romanerka

romanerka Początkująca w BB

Odradzam!
    Dostałam po nim wysypki na twarzy, ma strasznie sztuczny zapach, aż drażniący, a na twarzy strasznie się błyszczy.
    Dobre kremy BB warto kupić w aptece, ale oczywiście jest minus- wysoka cena...

9. uskaa

uskaa Zaciekawiona BB

też się zastanawiam co to znaczy upiekszający?;p

10. reklama
  11. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

12. Mummy4

Mummy4 Fanka BB :)

Poleć forum